Phone: 800-489-0649 - Email: hsreport@aol.com
Current Football Schedules & Do Date Results

SCHSL & SCISA  2018 FOOTBALL SCHEDULES
(Through Games Played On September, 14th) 
REGION 1-AAAAA
 
EASLEY (1-3)
DATE OPPONENTS SCORE
8/17 at Pickens 13-7
8/24 Daniel 28-54
9/7 Wren 7-48
9/14 at Westside 14-42
9/21 at J.L. Mann
9/28 at Wade Hampton (G)
10/5 T.L. Hanna
10/12 Greenwood
10/19 Woodmont
10/26 at Laurens
 
GREENWOOD (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at South Aiken 28-14
8/24 Gaffney 7-28
8/31 Aiken 35-21
9/14 at Woodmont 9-0
9/21 Laurens
9/28 T.L. Hanna
10/5 at Wade Hampton (G)
10/12 at Easley
10/19 Westside
10/26 at J.L. Mann
 
J.L. MANN (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Southside 19-26
8/31 at Mauldin 0-51
9/7 Greenville 19-48
9/14 at T.L. Hanna 20-65
9/21 Easley
9/28 Woodmont
10/5 at Westside
10/12 Laurens
10/19 at Wade Hampton (G)
10/26 Greenwood
 
LAURENS (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Clinton 34-14
8/31 Myrtle Beach 6-42
9/7 Hillcrest 24-42
9/14 Wade Hampton (G) 35-10
9/21 at Greenwood
9/28 at Westside
10/5 Woodmont
10/12 at J.L. Mann
10/19 at T.L. Hanna
10/26 Easley
 
T.L. HANNA (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Emerald 47-7
8/31 Royal Imperial 41-7
9/7 at Belton-Honea Path 44-7
9/14 J.L. Mann 65-20
9/21 Westside
9/28 at Greenwood
10/5 at Easley
10/12 Wade Hampton (G)
10/19 Laurens
10/26 at Woodmont
 
WADE HAMPTON (G) (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Dorman 0-55
8/24 at Greenville 0-27
8/31 Eastside 21-27
9/14 at Laurens 10-35
9/21 at Woodmont
9/28 Easley
10/5 Greenwood
10/12 at T.L. Hanna
10/19 J.L. Mann
10/26 at Westside
 
WESTSIDE (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Boiling Springs 7-22
8/31 at Greer 14-48
9/7 at Daniel 14-36
9/14 Easley 42-14
9/21 at T.L. Hanna
9/28 Laurens
10/5 J.L. Mann
10/12 at Woodmont
10/19 at Greenwood
10/26 Wade Hampton (G)
 
WOODMONT (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Greenville 23-41
8/24 Palmetto 16-27
8/31 at Hillcrest 0-27
9/14 Greenwood 0-9
9/21 Wade Hampton (G)
9/28 at J.L. Mann
10/5 at Laurens
10/12 Westside
10/19 at Easley
10/26 T.L. Hanna
 
REGION  2-AAAAA
 
BOILING SPRINGS (2-2)
DATE OPPONENTS SCORE
8/24 at Westside 22-7
8/31 at Chapman 28-55
9/7 Dutch Fork 7-63
9/14 at Riverside 51-0
9/21 Dorman
9/28 Mauldin
10/5 at Spartanburg
10/12 Hillcrest
10/19 Gaffney
10/26 at James F. Byrnes
 
JAMES F. BYRNES (3-1)
DATE OPPONENTS SCORE
8/17 Greer 39-26
8/24 Northwestern 41-21
8/31 at Don Bosco Prep 17-22
9/14 at Spartanburg 26-7
9/21 Gaffney
9/28 at Riverside
10/5 Mauldin
10/12 at Dorman
10/19 at Hillcrest
10/26 Boiling Springs
 
DORMAN (4-0)
DATE OPPONENTS SCORE
8/17 at Wade Hampton (G) 55-0
8/31 at Northwestern 35-24
9/7 York 35-0
9/14 Hillcrest 28-21
9/21 at Boiling Springs
9/28 Spartanburg
10/5 at Gaffney
10/12 James F. Byrnes
10/19 Mauldin
10/26 at Riverside
 
GAFFNEY (4-0)
DATE OPPONENTS SCORE
8/24 at Greenwood 28-7
8/31 at Union County 34-7
9/7 Harding, N.C. 56-7
9/14 Mauldin 27-9
9/21 at James F. Byrnes
9/28 Hillcrest
10/5 Dorman
10/12 at Riverside
10/19 at Boiling Springs
10/26 Spartanburg
 
HILLCREST (3-1)
DATE OPPONENTS SCORE
8/24 Mauldin 20-14
8/31 Woodmnt 27-0
9/7 at Laurens 42-24
9/14 at Dorman 21-28
9/21 Spartanburg
9/28 at Gaffney
10/5 Riverside
10/12 at Boiling Springs
10/19 James F. Byrnes
10/26 at Mauldin
 
MAULDIN (1-3)
DATE OPPONENTS SCORE
8/24 at Hillcrest 14-20
8/31 J.L. Mann 51-0
9/7 Greer 3-40
9/14 at Gaffney 9-27
9/21 Riverside
9/28 at Boiling Springs
10/5 at James F. Byrnes
10/12 Spartanburg
10/19 at Dorman
10/26 Hillcrest
 
RIVERSIDE (0-4)
DATE OPPONENTS SCORE
8/17 Travelers Rest 14-35
8/24 at Eastside 14-40
8/31 at Southside 6-56
9/14 Boiling Springs 0-51
9/21 at Mauldin
9/28 James F. Byrnes
10/5 at Hillcrest
10/12 Gaffney
10/19 at Spartanburg
10/26 Dorman
 
SPARTANBURG (1-3)
DATE OPPONENTS SCORE
8/17 Nation Ford 52-28
8/24 at Greer 17-37
8/31 Archer, Ga. 17-51
9/14 James F. Byrnes 7-26
9/21 at Hillcrest
9/28 at Dorman
10/5 Boiling Springs
10/12 at Mauldin
10/19 Riverside
10/26 at Gaffney
 
REGION 3-AAAAA
 
CLOVER (4-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at York 26-21
8/24 at Forest View, N.C. 35-3
8/31 at Hunter Huss, N.C. 14-21
9/7 South Point, N.C. 30-21
9/14 Ashbrook, N.C. 40-18
9/21 Irmo
9/28 at Nation Ford
10/5 Northwestern
10/12 Rock Hill
10/26 at Fort Mill
 
FORT MILL (1-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at River Bluff 34-61
8/24 Chester 0-28
8/31 at Lancaster 14-42
9/7 Camden 16-28
9/14 at Lugoff-Elgin 41-21
9/21 York
9/28 at Rock Hill
10/5 at Nation Ford
10/19 Northwestern
10/26 Clover
 
NATION FORD (2-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Spartanburg 28-52
8/24 Conway 28-17
8/31 at South Pointe 14-60
9/7 Lancaster 13-24
9/14 Indianland 28-0
9/28 Clover
10/5 Fort Mill
10/12 at Northwestern
10/19 at Rock Hill
10/26 at Chapin
 
NORTHWESTERN (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at South Pointe 14-49
8/24 at James F. Byrnes 21-41
8/31 Dorman 24-35
9/7 Ridge View 10-20
9/14 Sumter
9/21 at Dutch Fork
10/5 at Clover
10/12 Nation Ford
10/19 at Fort Mill
10/26 Rock Hill
 
ROCK HILL (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Sumter 23-33
8/24 South Pointe 29-22
8/31 at Chester 14-36
9/7 Indianland 34-7
9/14 at York
9/21 Lugoff-Elgin
9/28 Fort Mill
10/12 at Clover
10/19 Nation Ford
10/26 at Northwestern
 
REGION 4-AAAAA
 
CHAPIN (3-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Mid Carolina 17-13
8/31 at Lugoff-Elgin 27-14
9/7 Newberry 37-22
9/14 at Spring Valley
9/21 A.C. Flora
9/28 at Dutch Fork
10/5 White Knoll
10/12 at River Bluff
10/19 Lexington
10/26 Nation Ford
 
DUTCH FORK (3-0)
OPPONENT SCORE
8/17 At Mallard Creek, N.C. Cancel
8/24 Spring Valley 63-0
8/31 Irmo 58-0
9/7 at Boiling Springs 63-7
9/14 Blythewood
9/21 Northwestern
9/28 Chapin
10/5 at River Bluff
10/12 at Lexington
10/26 White Knoll
 
LEXINGTON (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Irmo 28-21
8/24 Dreher 16-7
8/31 Gilbert 21-14
9/7 South Aiken 7-16
9/14 at Batesburg-Leesville
9/21 Spring Valley
9/28 at White Knoll
10/12 Dutch Fork
10/19 at Chapin
10/26 River Bluff
 
RIVER BLUFF (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Fort Mill 61-34
8/24 at Richland Northeast 31-0
8/31 Pelion 65-6
9/7 Lugoff-Elgin 28-18
9/14 at Irmo
9/21 at Gilbert
10/5 Dutch Fork
10/12 Chapin
10/19 at White Knoll
10/26 at Lexington
 
WHITE KNOLL (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Brookland Cayce 35-42
8/24 Colleton County 28-21
8/31 at W.J. Keenan 49-20
9/7 Aiken 48-38
9/14 Gray Collegiate
9/28 Lexington
10/5 at Chapin
10/12 at Spring Valley
10/19 River Bluff
10/26 at Dutch Fork
 
REGION  5-AAAAA
 
BLYTHEWOOD (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Ridge View 38-21
8/24 Westwood 7-18
8/31 at Fairfield Central 42-22
9/7 North Augusta 12-15
9/14 at Dutch Fork
9/21 Beaufort
10/5 Irmo
10/12 at Sumter
10/19 Lugoff-Elgin
10/26 at Spring Valley
 
IRMO (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Lexington 21-28
8/24 W.J. Keenan 43-12
8/31 at Dutch Fork 0-58
9/7 at Brookland Cayce 28-14
9/21 at Clover
9/28 at Spring Valley
10/5 at Blythewood
10/12 Lugoff-Elgin
10/26 Sumter
 
LUGOFF-ELGIN (0-5)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Westwood 14-53
8/24 Camden 14-47
8/31 Chapin 14-27
9/7 at River Bluff 18-28
9/14 Fort Mill 21-41
9/21 at Rock Hill
9/28 Sumter
10/5 Spring Valley
10/12 at Irmo
10/19 at Blythewood
 
SPRING VALLEY (2-1)
DATE OPPONENT DATE
8/24 at Dutch Fork 0-63
8/31 Brookland Cayce 49-35
9/7 Richland Northeast 43-0
9/14 Chapin
9/21 at Lexington
9/28 Irmo
10/5 at Lugoff-Elgin
10/12 White Knoll
10/19 at Sumter
10/26 Blythewood
 
SUMTER (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Rock Hill 33-23
8/24 Crestwood 49-20
8/31 at Conway 34-10
9/7 at Lakewood 49-7
9/14 at Northwestern
9/21 Bluffton
9/28 at Lugoff-Elgin
10/12 Blythewood
10/19 Spring Valley
10/26 at Irmo
 
REGION 6-AAAAA
 
CAROLINA FOREST (3-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Lower Richland 34-14
8/31 Colleton County 40-14
9/7 at Hoggard, N.C. 42-35
9/14 at Myrtle Beach
9/21 Loris
9/28 at Socastee
10/5 South Florence
10/12 St. James
10/19 at West Florence
10/26 Conway
 
CONWAY (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/18 North Myrtle Beach 14-16
8/24 at Nation Ford 17-28
8/31 Sumter 10-34
9/7 at Hartsville 0-35
9/21 Myrtle Beach
9/28 at West Florence
10/5 Socastee
10/12 at South Florence
10/19 St. James
10/26 at Carolina Forest
 
SOCASTEE (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 West Brunswick, NC 29-36
8/24 North Brunswick, NC 39-21
9/7 at Myrtle Beach 20-63
9/14 North Myrtle Beach
9/21 at Georgetown
9/28 Carolina Forest
10/5 at Conway
10/12 West Florence
10/19 South Florence
10/26 at St. James
 
SOUTH FLORENCE (2-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 James Island 41-14
8/24 at Hartsville 12-31
8/31 Wilson 27-26
9/14 at Marlboro County
9/21 Darlington
9/28 at St.James
10/5 at Carolina Forest
10/12 Conway
10/19 at Socastee
10/26 West Florence
 
ST. JAMES (0-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Loris 21-33
8/24 at Hilton Head 0-34
9/7 North Myrtle Beach 6-20
9/14 Georgetown
9/21 at Aynor
9/28 South Florence
10/5 West Florence
10/12 at Carolina Forest
10/19 at Conway
10/26 Socastee
 
WEST FLORENCE (3-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Crestwood 59-47
8/24 Darlington 52-21
9/7 Lake City 56-13
9/14 at Camden
9/21 at Wilson
9/28 Conway
10/5 at St. James
10/12 at Socastee
10/19 Carolina Forest
10/26 at South Florence
 
REGION 7-AAAAA
 
BERKELEY (3-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at R.B. Stall 69-12
8/24 Ashley Ridge 28-21
8/31 at West Ashley 46-7
9/14 Fort Dorchester
9/21 at Summerville
9/28 Wando
10/5 Goose Creek
10/12 at James Island
10/19 Stratford
10/26 at Cane Bay
 
CANE BAY (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 West Ashley 22-25
8/24 at Fort Dorchester 23-55
9/7 Ashley Ridge 28-21
9/14 at Summerville
9/21 R.B. Stall
9/28 at Goose Creek
10/5 at James Island
10/12 at Stratford
10/19 Wando
10/26 Berkeley
 
GOOSE CREEK (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Ashley Ridge 13-30
8/31 Summerville 0-34
9/7 at West Ashley 28-7
9/14 at R.B. Stall
9/28 at Cane Bay
10/5 at Berkeley
10/12 Wando
10/19 James Island
10/26 at Stratford
 
JAMES ISLAND (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at South Florence 14-41
8/24 West Ashley 14-55
8/31 Bishop England 28-6
9/7 R.B. Stall 21-6
9/14 at Ashley Ridge
9/28 at Stratford
10/5 Cane Bay
10/12 Berkeley
10/19 at Goose Creek
10/26 at Wando
 
STRATFORD (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Timberland 21-6
8/24 at R.B. Stall 34-7
8/31 at Ashley Ridge 6-21
9/7 Summerville 17-56
9/21 at West Ashley
9/28 James Island
10/5 at Wando
10/12 Cane Bay
10/19 at Berkeley
10/26 Goose Creek
 
WANDO (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Summerville 8-34
8/31 R.B. Stall 52-13
9/7 at Fort Dorchester 3-17
9/14 West Ashley
9/21 Ashley Ridge
9/28 at Berkeley
10/5 Stratford
10/12 at Goose Creek
10/19 at Cane Bay
10/26 James Island
 
REGION 8-AAAAA
 
ASHLEY RIDGE (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Goose Creek 30-13
8/24 at Berekely 21-28
8/31 Stratford 21-6
9/7 at Cane Bay 21-28
9/14 James Island
9/21 at Wando
9/28 at Summerville
10/5 at West Ashley
10/19 Fort Dorchester
10/26 R.B. Stall
 
FORT DORCHESTER (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Glynn Academy,Ga 37-21
8/24 Cane Bay 55-23
8/31 Viera, Fla 31-28
9/7 at Wando 17-3
9/14 at Berkeley
9/21 at Goose Creek
9/28 West Ashley
10/12 at R.B. Stall
10/19 at Ashley Ridge
10/26 Summerville
 
R.B. STALL (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Berkeley 12-69
8/24 Stratford 7-34
8/31 at Wando 13-52
9/7 at James Island 6-21
9/14 Goose Creek
9/21 at Cane Bay
10/5 at Summerville
10/12 Fort Dorchester
10/19 West Ashley
10/26 at Ashley Ridge
 
SUMMERVILLE (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Ceder Grove,Ga 7-21
8/24 Wando 34-8
8/31 at Goose Creek 34-0
9/7 at Stratford 56-17
9/14 Cane Bay
9/21 Berkeley
9/28 Ashley Ridge
10/5 R.B. Stall
10/12 at West Ashley
10/26 at Fort Dorchester
 
WEST ASHLEY (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Cane Bay 25-22
8/24 at James Island 55-14
8/31 Berkeley 7-46
9/7 Goose Creek 7-28
9/14 at Wando
9/21 Stratford
9/28 at Fort Dorchester
10/5 Ashley Ridge
10/12 Summerville
10/19 at R.B. Stall
 
REGION 1-AAAA
 
BELTON-HONEA PATH (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Powdersville 51-7
8/31 Greenville 25-24
9/7 at T.L. Hanna 7-44
9/14 Pendleton 42-28
9/21 at Seneca
9/28 Walhalla
10/5 at Palmetto
10/12 at Pickens
10/19 Wren
10/26 at Daniel
 
DANIEL (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Liberty 35-0
8/24 at Easley 54-28
8/31 at Seneca 51-14
9/7 Westside 36-14
9/14 at Ridge View
9/28 at Palmetto
10/5 Wren
10/12 Walhalla
10/19 at Pickens
10/26 Belton-Honea Path
 
PALMETTO (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Woodmont 27-16
8/31 Pendleton 31-21
9/7 at Crescent 35-16
9/14 Seneca 43-44
9/21 at Powdersville
9/28 Daniel
10/5 Belton-Honea Path
10/12 at Wren
10/19 at Walhalla
10/26 Pickens
 
PICKENS (2-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Easley 7-13
8/24 at Pendleton 7-14
8/31 at Liberty 18-0
9/7 Travelers Rest 19-20
9/14 Berea 44-13
9/28 at Wren
10/5 at Walhalla
10/12 Belton-Honea Path
10/19 Daniel
10/26 at Palmetto
 
WALHALLA (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at West-Oak 70-7
8/31 at Landrum 10-7
9/7 Chesnee 58-14
9/14 Powdersville 44-7
9/21 at Carolina
9/28 at Belton-Honea Path
10/5 Pickens
10/12 at Daniel
10/19 Palmetto
10/26 at Wren
 
WREN (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Camden County,Ga 25-14
8/31 Powdersville 69-7
9/7 at Easley 48-7
9/14 at Clinton 45-0
9/21 Gettys Broome
9/28 Pickens
10/5 at Daniel
10/12 Palmetto
10/19 at Belton-Honea Path
10/26 Walhalla
 
REGION 2-AAAA
 
BEREA (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Liberty 6-22
8/31 Carolina 21-20
9/7 at Pendleton 0-50
9/14 at Pickens 13-44
9/21 Southside
9/28 at Blue Ridge
10/5 Eastside
10/12 at Greer
10/19 at Greenville
10/26 Travelers Rest
 
BLUE RIDGE (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Landrum 0-42
8/31 Chesnee 7-42
9/7 Chapman 0-42
9/14 at Travelers Rest 13-44
9/21 at Pickens
9/28 Berea
10/5 Greenville
10/12 at Eastside
10/19 Travelers Rest
10/26 at Greer
 
EASTSIDE (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Southside 22-18
8/24 Riverside 40-14
8/31 at Wade Hampton (G) 27-21
9/14 Gettys Broome 33-28
9/21 at Chapman
9/28 at Travelers Rest
10/5 at Berea
10/12 Blue Ridge
10/19 Greer
10/26 Greenville
 
GREENVILLE (3-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Woodmont 41-23
8/24 Wade Hampton (G) 27-0
8/31 at Belton-Honea Path 24-25
9/7 at J.L. Mann 48-19
9/14 at South Pointe 27-28
9/28 Greer
10/5 at Blue Ridge
10/12 Travelers Rest
10/19 Berea
10/26 at Eastside
 
GREER (4-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at James F. Byrnes 26-39
8/24 Spartanburg 37-17
8/31 Westside 48-14
9/7 at Mauldin 40-3
9/14 Union County 42-7
9/28 at Greenville
10/5 at Travelers Rest
10/12 Berea
10/19 at Eastside
10/26 Blue Ridge
 
TRAVELERS REST (5-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Riverside 35-14
8/24 Carolina 63-0
8/31 Ware Shoals 49-0
9/7 at Pickens 20-19
9/14 Blue Ridge 44-13
9/28 Eastside
10/5 Greer
10/12 at Greenville
10/19 at Blue Ridge
10/26 at Berea
 
REGION 3-AAAA
 
LANCASTER (4-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Indianland 35-7
8/24 Fairfield Central 40-12
8/31 Fort Mill 42-14
9/7 at Nation Ford 24-13
9/14 at Chester 20-41
9/28 Richland Northeast
10/5 South Pointe
10/12 at York
10/19 Westwood
10/26 at Ridge View
 
RICHLAND NORTHEAST (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 River Bluff 0-31
8/31 at Crestwood 21-20
9/7 at Spring Valley 0-43
9/14 at A.C. Flora
9/21 Camden
9/28 at Lancaster
10/5 Ridge View
10/12 at South Pointe
10/19 York
10/26 at Westwood
 
RIDGE VIEW (2-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Blythewood 21-38
8/24 Providence Day, NC 33-7
9/7 at Northwestern 20-10
9/14 Daniel
9/21 at W. J.Keenan
9/28 York
10/5 at Richland Northeast
10/12 Westwood
10/19 at South Pointe
10/26 Lancaster
 
SOUTH POINTE (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Northwestern 49-14
8/24 at Rock Hill 22-29
8/31 Nation Ford 60-14
9/14 Greenville 28-27
9/21 at Indianland
9/28 Westwood
10/5 at Lancaster
10/12 Richland Northeast
10/19 Ridge View
10/26 at York
 
WESTWOOD ((3-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Lugoff-Elgin 53-14
8/24 at Blythewood 18-7
8/31 at Lower Richland 40-12
9/14 South Aiken
9/21 Fairfield Central
9/28 at South Pointe
10/5 York
10/12 at Ridge View
10/19 at Lancaster
10/26 Richland Northeast
 
YORK (0-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Clover 21-26
8/31 Indianland 9-14
9/7 at Dorman 0-35
9/14 Rock Hill
9/21 at Fort Mill
9/28 at Ridge View
10/5 at Westwood
10/12 Lancaster
10/19 at Richland Northeast
10/26 South Pointe
 
REGION 4-AAAA
 
A.C. FLORA (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Beaufort 21-35
8/24 at Union County 14-35
8/31 Columbia 45-12
9/14 Richland Northeast
9/21 at Chapin
9/28 Crestwood
10/5 Lakewood
10/12 Or'burg-Wilkinson
10/19 Lower Richland
10/26 Dreher
 
CRESTWOOD (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 West Florence 47-59
8/24 at Sumter 20-49
8/31 Richland Northeast 20-21
9/7 Manning 7-14
9/14 Darlington
9/28 at A.C. Flora
10/5 at Lower Richland
10/12 Dreher
10/19 Or'burg-Wilkinson
10/26 at Lakewood
 
DREHER (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Airport 35-49
8/24 at Lexington 7-16
8/31 at Gray Collegiate 28-24
9/7 Eau Claire 54-0
9/14 at Gilbert
9/28 Lower Richland
10/5 at Or'burg-Wilkinson
10/12 at Crestwood
10/19 Lakewood
10/26 at A.C. Flora
 
LAKEWOOD (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Colleton County 35-19
8/24 at Lake City 28-22
8/31 at Manning 27-26
9/7 Sumter 7-49
9/14 Hemingway
9/28 at Or'burg-Wilkinson
10/5 at A.C. Flora
10/12 Lower Richland
10/19 at Dreher
10/26 Crestwood
 
LOWER RICHLAND (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Swansea 14-8
8/24 Carolina Forest 14-34
8/31 Westwood 12-40
9/7 Wilson 7-14
9/14 at Airport
9/28 at Dreher
10/5 Crestwood
10/12 Lakewood
10/19 at A.C. Flora
10/26 Or'burg-Wilkinson
 
OR'BURG-WILKINSON (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Calhoun County 28-8
8/24 at Bamberg-Ehrhardt 6-20
8/31 Lake Marion 35-0
9/7 at Colleton County 8-26
9/14 at Woodland
9/28 Lakewood
10/5 Dreher
10/12 at A.C. Flora
10/19 at Crestwood
10/26 at Lower Richland
 
REGION 5-AAAA
 
AIKEN (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Chester 12-44
8/24 Strom Thurmond 21-27
8/31 at Greenwood 21-35
9/7 at White Knoll 38-48
9/14 Lakeside, Ga.
9/28 South Aiken
10/5 at Midland Valley
10/12 at Airport
10/19 Brookland Cayce
10/26 at North Augusta
 
AIRPORT (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Dreher 49-35
8/24 Brookland Cayce 14-32
8/31 at Swansea 21-20
9/7 at Gilbert 19-27
9/14 Lower Richland
9/28 at Midland Valley
10/5 North Augusta
10/12 Aiken
10/19 South Aiken
10/26 at Brookland Cayce
 
BROOKLAND CAYCE (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 White Knoll 42-35
8/24 at Airport 32-14
8/31 at Spring Valley 35-49
9/7 Irmo 14-28
9/21 Newberry
9/28 at North Augusta
10/5 at South Aiken
10/12 Midland Valley
10/19 at Aiken
10/26 Airport
 
MIDLAND VALLEY (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Lakeside, Ga 22-33
8/24 Grovetown, Ga 13-24
9/7 at Strom Thurmond 20-41
9/14 Richmond Academy,Ga 20-46
9/21 at Barnwell
9/28 Airport
10/5 Aiken
10/12 at Brookland Cayce
10/19 at North Augusta
10/26 South Aiken
 
NORTH AUGUSTA (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Thomson, Ga. 32-24
8/24 at Evans, Ga. 27-21
8/31 Grovetown, Ga. 31-6
9/7 at Blythewood 12-15
9/21 at Strom Thurmond
9/28 Brookland Cayce
10/5 at Airport
10/12 at South Aiken
10/19 Midland Valley
10/26 Aiken
 
SOUTH AIKEN (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Greenwood 14-28
8/24 Lakeside, Ga. 18-35
8/31 Strom Thurmond 14-0
9/7 at Lexington 16-7
9/14 at Westwood
9/28 at Aiken
10/5 Brookland Cayce
10/12 North Augusta
10/19 at Airport
10/26 at Midland Valley
 
REGION 6-AAAA
 
DARLINGTON (0-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Cheraw 41-44
8/24 at West Florence 21-52
8/31 Lamar 0-26
9/14 at Crestwood
9/21 at South Florence
9/28 Wilson
10/5 Myrtle Beach
10/12 at North Myrtle Beach
10/19 Marlboro County
10/26 Hartsville
 
HARTSVILLE (3-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 South Florence 31-12
8/31 at Camden 35-21
9/7 Conway 35-0
9/14 at Bluffton
9/21 Abbeville
9/28 Myrtle Beach
10/5 at Marlboro County
10/12 Wilson
10/19 at North Myrtle Beach
10/26 at Darlington
 
MARLBORO COUNTY (3-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Carolina Christian 36-0
8/24 at Cheraw 40-14
8/31 at Scotland County,NC 41-25
9/14 South Florence
9/21 Dillon
9/28 at N. Myrtle Beach
10/5 Hartsville
10/12 Myrtle Beach
10/19 at Darlington
10/26 at Wilson
 
MYRTLE BEACH (3-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Hanahan 37-0
8/31 at Laurens 42-6
9/7 Socastee 63-20
9/14 Carolina Forest
9/21 at Conway
9/28 at Hartsville
10/5 at Darlington
10/12 at Marlboro County
10/19 Wilson
10/26 North Myrtle Beach
 
NORTH MYRTLE BEACH (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/16 at Conway 16-14
8/24 Loris 41-14
8/31 West Brunswick, NC 35-10
9/7 at St. James 20-6
9/14 at Socastee
9/28 Marlboro County
10/5 at Wilson
10/12 Darlington
10/19 Hartsville
10/26 at Myrtle Beach
 
WILSON (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Lake City 26-6
8/24 Manning 20-0
8/31 at South Florence 26-27
9/7 at Lower Richland 14-7
9/21 West Florence
9/28 at Darlington
10/5 North Myrtle Beach
10/12 at Hartsville
10/19 at Myrtle Beach
10/26 Marlboro County
 
REGION 7-AAAA
 
BEAUFORT (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 A.C. Flora 35-21
8/24 at Battery Creek 48-6
8/31 Effingham County,Ga 21-13
9/7 Wayne County, Ga 7-35
9/14 at Valdosta, Ga ppd
9/21 at Blythewood
9/28 at Valdosta, Ga
10/5 at Bluffton
10/12 at May River
10/19 Hilton Head
10/26 Colleton County
 
BLUFFTON (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Screven County,Ga 30-31
8/24 May River 21-35
8/31 at Ridgeland-Hardeeville 35-12
9/7 at Hanahan 16-14
9/14 Hartsville
9/21 at Sumter
9/28 Richmond Hill, Ga
10/5 Beaufort
10/19 at Colleton County
10/26 Hilton Head
 
COLLETON COUNTY (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Lakewood 19-35
8/24 at White Knoll 21-28
8/31 at Carolina Forest 14-40
9/7 Or'burg-Wilkinson 26-8
9/14 May River
9/21 Ridgeland-Hardeeville
10/5 at Camden County,Ga
10/12 at Hilton Head
10/19 Bluffton
10/26 at Beaufort
 
HILTON HEAD (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Savannah, Ga. 43-6
8/24 St. James 34-0
8/31 at Battery Creek 27-6
9/7 May River 11-55
9/14 at Ridgeland-Hardeev.
9/21 Christ Church
9/28 at New Hampstead,Ga
10/12 Colleton County
10/19 at Beaufort
10/26 at Bluffton
 
REGION 1-AAA
 
CRESCENT (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at McCormick 44-0
8/24 Blacksburg 36-7
8/31 Ninety-Six 33-45
9/7 Palmetto 16-35
9/21 Fox Creek
9/28 at Powdersville
10/5 at Liberty
10/12 Pendleton
10/19 at Seneca
10/26 West-Oak
 
LIBERTY (3-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Daniel 0-35
8/24 at Berea 22-6
8/31 Pickens 0-18
9/7 St. Joseph 32-16
9/14 at Carolina 38-28
9/28 Seneca
10/5 Crescent
10/12 at West-Oak
10/19 Pendleton
10/26 at Powdersville
 
PENDLETON (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Pickens 14-7
8/31 at Palmetto 21-31
9/7 Berea 50-0
9/14 at Belton-Honea Path 28-42
9/21 Clinton
9/28 at West-Oak
10/5 Powdersville
10/12 at Crescent
10/19 at Liberty
10/26 Seneca
 
POWDERSVILLE (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Belton-Honea Path 7-51
8/31 at Wren 7-69
9/7 Clinton 0-47
9/14 at Walhalla 7-44
9/21 Palmetto
9/28 Crescent
10/5 at Pendleton
10/12 Seneca
10/19 at West-Oak
10/26 Liberty
 
SENECA (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Chapman 34-52
8/31 Daniel 14-51
9/7 Woodruff 7-48
9/14 at Palmetto 44-43
9/21 Belton-Honea Path
9/28 at Liberty
10/5 West-Oak
10/12 at Powdersville
10/19 Crescent
10/26 at Pendleton
 
WEST-OAK (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Walhalla 7-70
8/31 at Christ Church 27-48
9/7 Dixie 15-41
9/14 at St. Joseph 0-45
9/21 at Landrum
9/28 Pendleton
10/5 at Seneca
10/12 Liberty
10/19 Powdersville
10/26 at Crescent
 
REGION 2-AAA
 
GETTYS BROOME (2-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Central 46-14
8/24 at Woodruff 12-48
8/31 Clinton 42-7
9/7 Union County 14-46
9/14 at Eastside 28-33
9/21 at Wren
9/28 Chapman
10/5 at Chesnee
10/12 Southside
10/19 Carolina
 
CAROLINA (0-5)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at St. Joseph 14-40
8/24 at Travelers Rest 0-63
8/31 at Berea 20-21
9/7 Christ Church 12-32
9/14 Liberty 28-38
9/21 Walhalla
10/5 at Chapman
10/12 Chesnee
10/19 at Gettys Broome
10/26 Southside
 
CHAPMAN (5-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Union County 59-40
8/24 Seneca 52-34
8/31 Boiling Springs 55-28
9/7 at Blue Ridge 42-0
9/14 at Woodruff 42-31
9/21 Eastside
9/28 at Gettys Broome
10/5 Carolina
10/19 at Southside
10/26 Chesnee
 
CHESNEE (2-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Woodruff 0-44
8/24 at Christ Church 41-27
8/31 at Blue Ridge 42-7
9/7 at Walhalla 14-58
9/14 Landrum 31-42
9/21 Blacksburg
9/28 Southside
10/5 Gettys Broome
10/12 at Carolina
10/26 at Chapman
 
SOUTHSIDE (3-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Eastside 18-22
8/24 J.L. Mann 26-19
8/31 Riverside 56-6
9/7 at Jefferson, Ga. 7-31
9/14 Christ Church 54-7
9/21 at Berea
9/28 at Chesnee
10/12 at Gettys Broome
10/19 Chapman
10/26 at Carolina
 
REGION  3-AAA
 
CLINTON (2-3_
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Laurens 14-34
8/31 at Gettys Broome 7-42
9/7 at Powdersville 47-0
9/14 Wren 0-45
9/21 at Pendleton
9/28 at Union County
10/5 Mid Carolina
10/12 at Newberry
10/19 Emerald
10/26 Woodruff
 
EMERALD (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Ninety-Six 46-62
8/24 at T.L. Hanna 7-47
8/31 Abbeville 17-52
9/14 at Strom Thurmond 25-34
9/21 Lakeside, Ga.
9/28 at Mid Carolina
10/5 Newberry
10/12 at Woodruff
10/19 at Clinton
10/26 Union County
 
MID CAROLINA (1-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Whitmire 33-7
8/24 at Chapin 13-17
8/31 at Saluda 7-49
9/7 Batesburg-Leesville 11-37
9/14 Ninety-Six 13-42
9/28 Emerald
10/5 at Clinton
10/12 at Union County
10/19 Woodruff
10/26 Newberry
 
NEWBERRY (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Abbeville 0-49
8/31 Batesburg-Leesville 41-39
9/7 at Chapin 22-37
9/14 Fairfield Central 34-32
9/21 at Brookland Cayce
9/28 Woodruff
10/5 at Emerald
10/12 Clinton
10/19 Union County
10/26 at Mid Carolina
 
UNION COUNTY (2-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Chapman 40-59
8/24 A.C. Flora 35-14
8/31 Gaffney 7-34
9/7 at Gettys Broome 46-14
9/14 at Greer 7-42
9/28 Clinton
10/5 at Woodruff
10/12 Mid Carolina
10/19 at Newberry
10/26 at Emerald
 
WOODRUFF (4-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Chesnee 44-0
8/24 Gettys Broome 48-12
8/31 at Southside Christian 28-27
9/7 at Seneca 48-7
9/14 Chapman 31-42
9/28 at Newberry
10/5 Union County
10/12 Emerald
10/19 at Mid Carolina
10/26 at Clinton
 
REGION  4-AAA
 
CAMDEN (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 North Central 38-0
8/24 at Lugoff-Elgin 47-14
8/31 Hartsville 21-35
9/7 at Fort Mill 28-16
9/14 West Florence
9/21 at Richland Northeast
10/5 Fairfield Central
10/12 at Chester
10/19 Indianland
10/26 at W.J. Keenan
 
CHESTER (5-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Aiken 44-12
8/24 at Fort Mill 28-20
8/31 Rock Hill 36-14
9/7 at Columbia 26-16
9/14 Lancaster 41-20
9/21 Carolina Pride
9/28 Indianland
10/5 at W.J. Keenan
10/12 Camden
10/19 at Fairfield Central
 
FAIRFIELD CENTRAL (1-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Johns Creek, Ga. 20-48
8/24 at Lancaster 12-40
8/31 Blythewood 22-42
9/7 Calhoun County 46-26
9/14 at Newberry 32-34
9/21 at Westwood
9/28 W.J. Keenan
10/5 at Camden
10/19 Chester
10/26 at Indianland
 
INDIANLAND (2-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Lancaster 7-35
8/24 Buford 34-7
8/31 at York 14-9
9/7 at Rock Hill 7-34
9/14 at Nation Ford 0-28
9/21 South Pointe
9/28 at Chester
10/12 W.J. Keenan
10/19 at Camden
10/26 Fairfield Central
 
W.J. KEENAN (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Columbia 34-40
8/24 at Irmo 12-43
8/31 White Knoll 20-49
9/7 C.A. Johnson 34-6
9/14 Carolina Pride
9/21 Ridge View
9/28 at Fairfield Central
10/5 Chester
10/12 at Indianland
10/26 Camden
 
REGION  5-AAA
 
EDISTO (2-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Hunter-Kinard-Tyler 39-0
8/24 at Timmonsville 6-14
9/6 Scotts Branch 26-7
9/14 at Bamberg-Ehrhardt
9/20 at C.A. Johnson
9/28 Strom Thurmond
10/5 at Pelion
10/11 at Columbia
10/19 at Gilbert
10/26 Swansea
 
GILBERT (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Gray Collegiate 35-18
8/24 at Batesburg-Leesville 54-19
8/31 at Lexington 14-21
9/7 Airport 27-19
9/14 Dreher
9/21 River Bluff
9/28 at Swansea
10/12 at Strom Thurmond
10/19 Edisto
10/26 at Pelion
 
PELION (0-4)
DATE OPPONENTS SCORE
8/17 Wagener-Salley 0-22
8/24 at Calhoun County 20-36
8/31 at River Bluff 6-65
9/7 Saluda 14-31
9/14 C.A. Johnson
9/21 at Columbia
10/5 Edisto
10/12 Swansea
10/19 at Strom Thurmond
10/26 Gilbert
 
STROM THURMOND (4-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Saluda 30-19
8/24 at Aiken 27-21
8/31 at South Aiken 0-14
9/7 Midland Valley 41-20
9/14 Emerald 34-25
9/21 North Augusta
9/28 at Edisto
10/5 at Swansea
10/12 Gilbert
10/19 Pelion
 
SWANSEA (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Lower Richland 8-14
8/24 at Gray Collegiate 26-28
8/31 Airport 20-21
9/7 at Wade Hampton (H) 14-60
9/14 Calhoun County
9/21 at Silver Bluff
9/28 Gilbert
10/5 Strom Thurmond
10/12 at Pelion
10/26 at Edisto
 
REGION  6-AAA
 
AYNOR (3-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Waccamaw 47-14
8/31 at Green Sea-Floyds 24-16
9/7 at East Clarendon 38-30
9/14 Creek Bridge
9/21 St. James
9/28 Cheraw
10/5 at Marion
10/12 at Dillon
10/19 Loris
10/26 Lake City
 
CHERAW (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Darlington 44-41
8/24 Marlboro County 14-40
8/31 at Chesterfield 34-20
9/7 Central 13-33
9/14 at Lamar
9/28 at Aynor
10/5 Lake City
10/12 Loris
10/19 at Marion
10/26 Dillon
 
DILLON (3-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Lumberton, N.C. 49-20
8/31 Latta 40-0
9/7 Lake View 41-0
9/21 at Marlboro County
9/28 Marion
10/5 at Loris
10/12 Aynor
10/19 Lake City
10/26 at Cheraw
 
LAKE CITY (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Wilson 6-26
8/24 Lakewood 22-28
8/31 at Kingstree 32-21
9/7 at West Florence 13-56
9/14 Manning
9/28 Loris
10/5 at Cheraw
10/12 Marion
10/19 at Dillon
10/26 at Aynor
 
LORIS (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 St. James 33-21
8/24 at N. Myrtle Beach 14-41
8/31 at S. Columbus, NC 14-41
9/7 Green Sea-Floyds 28-32
9/21 at Carolina Forest
9/28 at Lake City
10/5 Dillon
10/12 at Cheraw
10/19 at Aynor
10/26 Marion
 
MARION (0-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Latta 23-26
8/31 at Mullins 34-52
9/7 Timmonsville 6-29
9/14 at Lake View
9/21 at Creek Bridge
9/28 at Dillon
10/5 Aynor
10/12 at Lake City
10/19 Cheraw
10/26 at Loris
 
REGION  7-AAA
 
BATTERY CREEK (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Whale Branch 9-31
8/24 Beaufort 6-48
8/31 Hilton Head 6-27
9/7 Woodland 7-58
9/21 Wade Hampton (H)
9/28 Creekside Christian,GA
10/5 Lake Marion
10/12 Ridgeland-Hardeeville
10/19 at May River
10/26 Whale Branch
 
LAKE MARION (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Military Magnet 32-14
8/24 at Woodland 0-34
8/31 at Or'burg-Wilkinson 0-35
9/7 Bamberg-Ehrhardt 0-56
9/14 C.E. Murray
9/21 Cross
9/28 at May River
10/5 at Battery Creek
10/12 at Wade Hampton (H)
10/26 Ridgeland-Hardeeville
 
MAY RIVER (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Memorial Day, Ga 34-6
8/24 at Bluffton 35-21
8/31 Whale Branch 27-7
9/7 at Hilton Head 55-11
9/14 at Colleton County
9/28 Lake Marion
10/5 at Ridgeland-Hardeev.
10/12 Beaufort
10/19 Battery Creek
10/26 at Wade Hampton (H)
 
RIDGELAND-HARDEEVILLE (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Woodland 0-68
8/24 at Estill 29-0
8/31 Bluffton 12-35
9/7 at Whale Branch 26-37
9/14 Hilton Head
9/21 at Colleton County
10/5 May River
10/12 at Battery Creek
10/19 Wade Hampton (H)
10/26 at Lake Marion
 
WADE HAMPTON (H) (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Lee Central 24-7
8/24 Allendale-Fairfax 42-14
8/31 at Estill 41-0
9/7 Swansea 60-14
9/14 at Barnwell
9/21 at Battery Creek
9/28 at Bamberg-Ehrhardt
10/12 Lake Marion
10/19 at Ridgeland-Hardeeville
10/26 May River
 
REGION   8-AAA
 
BISHOP ENGLAND (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 First Baptist 7-35
8/31 at James Island 6-28
9/7 Phillip Simmons 32-16
9/14 Timberland
9/21 at Woodland
9/28 at Hanahan
10/5 Waccamaw
10/12 Academic Magnet
10/19 at Georgetown
10/26 at Manning
 
ACADEMIC MAGNET (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Northwood Academy 35-7
8/24 Charleston Math & Sc. 58-20
8/31 at Military Magnet 27-14
9/7 at Baptist Hill 0-72
9/21 at Garrett
9/28 at Manning
10/5 Hanahan
10/12 at Bishop England
10/19 Waccamaw
10/26 Georgetown
 
GEORGETOWN (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Phillip Simmons 46-7
8/31 Carvers Bay 0-46
9/7 at Andrews 0-40
9/14 at St. James
9/21 Socastee
9/28 at Waccamaw
10/5 at Manning
10/12 Hanahan
10/19 Bishop England
10/26 at Academic Magnet
 
HANAHAN (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Myrtle Beach 0-37
8/31 Woodland 37-12
9/7 Bluffton 14-16
9/14 at Garrett
9/21 at Timberland
9/28 Bishop England
10/5 at Academic Magnet
10/12 at Georgetown
10/19 Manning
10/26 Waccamaw
 
MANNING (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Scotts Branch 28-0
8/23 at Wilson 0-20
8/31 Lakewood 26-27
9/7 at Crestwood 14-7
9/14 at Lake City
9/28 Academic Magnet
10/5 Georgetown
10/12 at Waccamaw
10/19 at Hanahan
10/26 Bishop England
 
WACCAMAW (0-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Carvers Bay 14-81
8/24 Aynor 14-47
8/31 at Andrews 6-48
9/14 North Charleston
9/21 at St. Johns
9/28 Georgetown
10/5 at Bishop England
10/12 Manning
10/19 at Academic Magnet
10/26 at Hanahan
 
REGION  1-AA
 
BLACKSBURG (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Buford 45-22
8/24 at Crescent 7-36
8/31 Andrew Jackson 8-37
9/14 Carolina Christian 50-12
9/21 at Chesnee
9/28 at Christ Church
10/5 at McBee
10/12 Southside Christian
10/19 at Landrum
10/26 St. Joseph
 
CHRIST CHURCH (2-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Dixie 0-19
8/24 Chesnee 27-41
8/31 West-Oak 48-27
9/7 at Carolina 32-12
9/14 at Southside 7-54
9/21 at Hilton Head
9/28 Blacksburg
10/5 at Southside Christian
10/12 Landrum
10/19 at St. Joseph
 
LANDRUM (4-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Blue Ridge 42-0
8/24 at Dixie 25-3
8/31 Walhalla 7-10
9/7 at Spartanburg Christian 35-7
9/14 at Chesnee 42-31
9/21 West-Oak
10/5 St. Joseph
10/12 at Christ Church
10/19 Blacksburg
10/26 at Southside Christian
 
ST. JOSEPH (3-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Carolina 40-14
8/24 at Ninety-Six 42-57
8/31 at Anderson Cavaliers 47-12
9/7 at Liberty 16-32
9/14 West-Oak 45-0
9/28 Southside Christian
10/5 at Landrum
10/12 at McCormick
10/19 Christ Church
10/26 at Blacksburg
 
SOUTHSIDE CHRISTIAN (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Charlotte Latin 17-14
8/24 at Hickory, NC 48-0
8/31 Woodruff 27-28
9/7 Abbeville 28-43
9/21 at Saluda
9/28 at St. Joseph
10/5 Christ Church
10/12 at Blacksburg
10/19 at Warren Co., N.C.
10/26 Landrum
 
REGION  2-AA
 
ABBEVILLE (4-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Lincoln County, Ga 57-0
8/24 Newberry 49-0
8/31 at Emerald 52-17
9/7 at Southside Christian 43-28
9/21 at Hartsville
9/28 Batesburg-Leesville
10/5 at Fox Creek
10/12 Silver Bluff
10/19 at Saluda
10/26 Ninety-Six
 
BATESBURG-LEESVILLE (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Ridge Spring-Monetta (ot) 15-8
8/24 Gilbert 19-54
8/31 at Newberry 39-41
9/7 at Mid Carolina 37-11
9/14 Lexington
9/28 at Abbeville
10/5 at Silver Bluff
10/12 Ninety-Six
10/19 at Fox Creek
10/26 Saluda
 
FOX CREEK (3-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Wagener-Salley 19-12
8/31 at C.A. Johnson 33-6
9/7 McCormick 42-6
9/14 Columbia
9/21 at Crescent
9/28 Ninety-Six
10/5 Abbeville
10/12 at Saluda
10/19 Batesburg-Leesville
10/26 at Silver Bluff
 
NINETY-SIX (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Emerald 62-46
8/24 St. Joseph 57-42
8/31 at Crescent 45-33
9/14 at Mid Carolina 42-13
9/21 Dixie
9/28 at Fox Creek
10/5 Saluda
10/12 at Batesburg-Leesville
10/19 Silver Bluff
10/26 at Abbeville
 
SALUDA (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Strom Thurmond 19-30
8/24 at R. Spring-Monetta 55-12
8/31 Mid Carolina 49-7
9/7 at Pelion 31-14
9/21 Southside Christian
9/28 at Silver Bluff
10/5 at Ninety-Six
10/12 Fox Creek
10/19 Abbeville
10/26 at Batesburg-Leesville
 
SILVER BLUFF (2-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Williston-Elko 56-10
8/31 Barnwell 14-21
9/7 at Denmark-Olar 48-0
9/14 at Allendale-Fairfax
9/21 Swansea
9/28 Saluda
10/5 Batesburg-Leesville
10/12 at Abbeville
10/19 at Ninety-Six
10/26 Fox Creek
 
REGION  3-AA
 
C.A. JOHNSON (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/16 Great Falls 6-8
8/24 at Lewisville 30-22
8/31 Fox Creek 6-33
9/7 at W.J. Keenan 6-34
9/14 at Pelion
9/21 Edisto
9/28 at Columbia
10/5 Calhoun County
10/12 at Eau Claire
10/26 at Gray Collegiate
 
CALHOUN COUNTY (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Or'burg-Wilkinson 8-28
8/24 Pelion 36-20
8/31 at North Charleston 48-8
9/7 Fairfield Central 26-46
9/14 at Swansea
9/21 Bamberg-Ehrhardt
9/28 Eau Claire
10/5 at C.A. Johnson
10/12 Gray Collegiate
10/19 at Columbia
 
COLUMBIA (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at W.J. Keenan 40-34
8/24 at North Central 8-33
8/31 at A.C. Flora 12-45
9/7 Chester 16-26
9/14 at Fox Creek
9/21 Pelion
9/28 C.A. Johnson
10/5 Gray Collegiate
10/11 Edisto
10/19 Calhoun County
10/25 at Eau Claire
 
EAU CLAIRE (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Lewisville 44-18
8/24 Hunter-Kinard-Tyler 14-10
8/31 Wagener-Salley 6-58
9/7 at Dreher 0-54
9/14 McCormick
9/21 at Allendale-Fairfax
9/28 at Calhoun County
10/12 C.A. Johnson
10/19 at Gray Collegiate
10/25 Columbia
 
GRAY COLLEGIATE (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Gilbert 18-35
8/24 Swansea 28-26
8/31 Dreher 24-28
9/7 Oceanside Collegiate 33-34
9/14 at White Knoll
9/28 at Lamar
10/5 at Columbia
10/12 at Calhoun County
10/19 Eau Claire
10/26 C.A. Johnson
 
REGION  4-AA
 
ANDREW JACKSON (4-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 McBee 45-3
8/24 at St. Johns 37-24
8/31 at Blacksburg 37-8
9/7 Great Falls 47-2
9/14 at North Central 17-28
9/21 at Buford
9/28 Chesterfield
10/12 Lewisville
10/19 at Central
10/26 at Lee Central
 
BUFORD (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Blacksburg 22-45
8/24 at Indianland 7-34
9/7 at Parkwood, N.C. 14-27
9/14 at Chesterfield 52-27
9/21 Andrew Jackson
9/28 Lewisville
10/5 at Central
10/19 at Lee Central
10/26 North Central
 
CENTRAL (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Gettys Broome 14-46
8/24 Lamar 0-23
8/31 Forest Hills, N.C. 45-40
9/7 at Cheraw 33-13
9/14 at Lee Central
9/21 Lewisville
9/28 at North Central
10/5 Buford
10/12 at Chesterfield
10/19 Andrew Jackson
 
CHESTERFIELD (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at McBee 47-6
8/31 Cheraw 20-34
9/7 Anson Co., NC 33-49
9/14 at Buford 27-52
9/21 Lee Central
9/28 at Andrew Jackson
10/5 North Central
10/12 Central
10/19 Carolina Pride
10/26 at Lewisville
 
LEE CENTRAL (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Wade Hampton (H) 7-24
8/24 at C.E. Murray 20-26
8/31 Timmonsville 14-12
9/7 Carolina Christian 19-20
9/14 Central
9/21 at Chesterfield
10/5 at Lewisville
10/12 at North Central
10/19 Buford
10/26 Andrew Jackson
 
LEWISVILLE (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Eau Claire 18-44
8/24 C.A. Johnson 22-30
8/31 Great Falls 22-26
9/7 Carolina Pride 41-58
9/21 at Central
9/28 at Buford
10/5 Lee Central
10/12 at Andrew Jackson
10/19 North Central
10/26 Chesterfield
 
NORTH CENTRAL (3-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Camden 0-38
8/24 Columbia 33-8
8/31 McBee 61-13
9/7 at Lamar 7-33
9/14 Andrew Jackson 28-17
9/28 Central
10/5 at Chesterfield
10/12 Lee Central
10/19 at Lewisville
10/26 at Buford
 
REGION   5-AA
 
ALLENDALE-FAIRFAX (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Estill 24-14
8/24 at Wade Hampton (H) 14-42
8/31 Blackville-Hilda 13-16
9/7 at Williston-Elko 14-22
9/14 Silver Bluff
9/21 Eau Claire
9/28 at Barnwell
10/5 at Bamberg-Ehrhardt
10/12 Whale Branch
10/26 Woodland
 
BAMBERG-EHRHARDT (3-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Or'burg-Wilkinson 20-6
8/31 at Scotts Branch 28-0
9/7 at Lake Marion 56-0
9/14 Edisto
9/21 at Calhoun County
9/28 Wade Hampton (H)
10/5 Allendale-Fairfax
10/12 at Woodland
10/19 at Whale Branch
10/26 Barnwell
 
BARNWELL (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Williston-Elko 54-6
8/24 at Blackville-Hilda 40-6
8/31 at Silver Bluff 21-14
9/7 Burke 48-0
9/14 at Wade Hampton (H)
9/21 Midland Valley
9/28 Allendale-Fairfax
10/5 Whale Branch
10/19 at Woodland
10/26 at Bamberg-Ehrhardt
 
WHALE BRANCH (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Battery Creek 31-9
8/24 at Cross 47-0
8/31 at May River 7-27
9/7 Ridgeland-Hardeeville 37-26
9/21 at Phillip Simmons
9/28 Woodland
10/5 at Barnwell
10/12 at Allendale-Fairfax
10/19 Bamberg-Ehrhardt
10/26 at Battery Creek
 
WOODLAND (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Ridgeland-Hardeeville 68-0
8/24 Lake Marion 34-0
8/31 at Hanahan 12-37
9/7 at Battery Creek 58-7
9/14 Or'burg-Wilkinson
9/21 Bishop England
9/28 at Whale Branch
10/12 Bamberg-Ehrhardt
10/19 Barnwell
10/26 at Allendale-Fairfax  
 
REGION   6-AA
 
BURKE (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Cross 26-0
8/24 at First Baptist 0-41
8/31 Baptist Hill 6-60
9/7 at Barnwell 0-48
9/14 at Charleston Math & Sc.
9/28 Garrett
10/5 at Oceanside Collegiate
10/12 at Timberland
10/19 North Charleston
10/26 Phillip Simmons
 
GARRETT (2-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Baptist Hill 12-6
8/31 St. Johns 6-18
9/7 at Military Magnet 46-0
9/14 Hanahan
9/21 Academic Magnet
9/28 at Burke
10/5 Timberland
10/12 North Charleston
10/19 at Phillip Simmons
10/26 Oceanside Collegiate
 
NORTH CHARLESTON (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Military Magnet 16-14
8/31 Calhoun County 8-48
9/7 St. Johns 14-45
9/14 at Waccamaw
9/21 Baptist Hill
9/28 Oceanside Collegiate
10/5 at Phillip Simmons
10/12 at Garrett
10/19 at Burke
10/26 Timberland
 
OCEANSIDE COLLEGIAT (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Baptist Hill 17-8
8/24 Savannah Christian 14-54
8/31 C.E. Murray 44-16
9/7 at Gray Collegiate 34-33
9/14 St. Johns
9/28 at North Charleston
10/5 Burke
10/12 Phillip Simmons
10/19 at Timberland
10/26 at Garrett
 
PHILLIP SIMMONS (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 St. Johns 6-39
8/24 at Georgetown 7-46
8/31 Charleston Math & SC. 45-8
9/7 at Bishop England 16-32
9/21 Whale Branch
9/28 at Timberland
10/5 North Charleston
10/12 at Oceanside Collegiate
10/19 Garrett
10/26 at Burke
 
TIMBERLAND (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Stratford 6-21
8/24 Charlotte Latin 0-16
8/31 at Cross 47-0
9/14 at Bishop England
9/21 Hanahan
9/28 Phillip Simmons
10/5 at Garrett
10/12 Burke
10/19 Oceanside Collegiate
10/26 at North Charleston
 
REGION  7-AA
 
ANDREWS (3-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Hemingway 22-0
8/31 Waccamaw 48-6
9/7 Georgetown 40-0
9/14 at East Clarendon
9/21 at Johnsonville
9/28 Carvers Bay
10/5 Kingstree
10/12 at Latta
10/19 at Mullins
10/26 Hannah-Pamplico
 
CARVERS BAY (3-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Waccamaw 81-14
8/31 at Georgetown 46-0
9/7 at Hemingway 42-6
9/14 Mullins
9/21 Latta
9/28 at Andrews
10/5 Hannah-Pamplico
10/12 Johnsonville
10/19 East Clarendon
10/26 at Kingstree
 
EAST CLARENDON (0-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Timmonsville 12-14
8/24 Scotts Branch 13-27
9/7 Aynor 30-38
9/14 Andrews
9/21 at Mullins
9/28 Hannah-Pamplico
10/5 at Latta
10/12 Kingstree
10/19 at Carvers Bay
10/26 at Johnsonville
 
HANNAH-PAMPLICO (3-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/16 at Lake View 28-26
8/24 Green Sea-Floyds 28-12
9/7 at McBee 36-9
9/14 Johnsonville
9/21 at Kingstree
9/28 at East Clarendon
10/5 at Carvers Bay
10/12 Mullins
10/19 Latta
10/26 at Andrews
 
JOHNSONVILLE (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Creek Bridge 42-0
8/24 at Lake View 0-43
8/31 Hemingway 14-28
9/14 at Hannah-Pamplico
9/21 Andrews
9/28 Latta
10/5 Mullins
10/12 at Carvers Bay
10/19 at Kingstree
10/26 East Clarendon
 
KINGSTREE (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at C.E. Murray 12-16
8/31 Lake City 21-32
9/7 at Cross 46-0
9/14 at Latta
9/21 Hannah-Pamplico
9/28 at Mullins
10/5 at Andrews
10/12 at East Clarendon
10/19 Johnsonville
10/26 Carvers Bay
 
LATTA (2-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Marion 26-23
8/31 at Dillon 0-40
9/7 Creek Bridge 42-6
9/14 Kingstree
9/21 at Carvers Bay
9/28 at Johnsonville
10/5 East Clarendon
10/12 Andrews
10/19 at Hannah-Pamplico
10/26 Mullins
 
MULLINS (2-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Creek Bridge 56-0
8/31 Marion 52-34
9/7 at C.E. Murray 42-8
9/14 at Carvers Bay
9/21 East Clarendon
9/28 Kingstree
10/5 at Johnsonville
10/12 at Hannah-Pamplico
10/19 Andrews
10/26 at Latta
 
REGION   1-A
 
CALHOUN FALLS (0-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Greenwood Christian 14-42
8/31 at Augusta Christian 0-34
9/13 at Thomas Jeffferson, NC 18-49
10/5 McCormick
10/12 at Whitmire
10/19 Ware Shoals
10/26 at Dixie
 
DIXIE (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Christ Church 19-0
8/24 Landrum 3-25
8/31 at Carolina Christian 38-6
9/7 at West-Oak 41-15
9/14 Great Falls
9/21 at Ninety-Six
9/28 at McCormick
10/5 at Whitmire
10/12 Ware Shoals
10/26 Calhoun Falls
 
McCORMICK (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Crescent 0-44
8/24 Lincoln County, Ga. 0-31
8/31 at Lucy Laney, Ga 0-40
9/7 at Fox Creek 6-42
9/14 at Eau Claire
9/28 Dixie
10/5 at Calhoun Falls
10/12 St. Joseph
10/19 Whitmire
10/26 at Ware Shoals
 
WARE SHOALS (0-5)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Oakbrook Prep 8-44
8/24 Greenwood Raptors 0-40
8/31 at Travelers Rest 0-49
9/7 Greenwood Christian 28-46
9/14 Camden Military 28-30
9/21 at Great Falls
9/28 Whitmire
10/12 at Dixie
10/19 at Calhoun Falls
10/26 McCormick
 
WHITMIRE (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Mid Carolina 7-33
8/24 at Great Falls 19-7
8/31 Ridge Spring-Monetta 6-38
9/7 at North 42-6
9/14 at Branchville
9/21 Bethune-Bowman
9/28 at Ware Shoals
10/5 Dixie
10/12 Calhoun Falls
10/19 at McCormick
 
REGION   2-A
 
GREAT FALLS (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/16 at C.A. Johnson 8-6
8/24 Whitmire 7-19
8/31 at Lewisville 26-22
9/7 Andrew Jackson 2-47
9/14 at Dixie
9/21 Ware Shoals
9/28 Camden Military
10/12 McBee
10/19 at Lamar
10/26 Timmonsville
 
LAMAR (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Hemingway 69-7
8/24 at Central 23-0
8/31 at Darlington 26-0
9/7 North Central 33-7
9/14 Cheraw
9/21 Lake View
9/28 Gray Collegiate
10/12 at Timmonsville
10/19 Great Falls
10/26 McBee
 
McBEE (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Andrew Jackson 3-45
8/24 Chesterfield 6-47
8/31 at North Central 13-61
9/7 at Hannah-Pamplico 9-36
9/21 at Green Sea-Floyds
9/28 Lake View
10/5 Blacksburg
10/12 at Great Falls
10/19 Timmonsville
10/26 at Lamar
 
TIMMONSVILLE (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 East Clarendon 14-12
8/24 Edisto 14-6
8/31 at Lee Central 12-14
9/7 at Marion 29-6
9/21 Scotts Branch
9/28 at Hemingway
10/5 Green Sea-Floyds
10/12 Lamar
10/19 at McBee
10/26 at Great Falls
 
REGION   3-A
 
BLACKVILLE-HILDA (2-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Bethune-Bowman 28-0
8/24 Barnwell 6-40
8/31 at Allendale-Fairfax 16-13
9/14 at Denmark-Olar
9/21 Wagener-Salley
9/28 at Hunter-Kinard-Tyler
10/5 at R. Spring-Monetta
10/12 Estill
10/19 at Williston-Elko
10/26 North
 
DENMARK-OLAR (2-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Bet.-Bowman    (ot) 24-18
8/31 at Branchville 28-13
9/7 Silver Bluff 0-48
9/14 Blackville-Hilda
9/21 at North
9/28 Ridge Spring-Monetta
10/5 at Estill
10/12 Hunter-Kinard-Tyler
10/19 at Wagener-Salley
10/26 Williston-Elko
 
ESTILL (0-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Allendale-Fairfax 14-24
8/24 Ridgeland-Hardeeville 0-29
8/31 Wade Hampton (H) 0-41
9/14 at Williston-Elko
9/21 Hunter-Kinard-Tyler
9/28 at North
10/5 Denmark-Olar
10/12 at Blackville-Hilda
10/19 Ridge Spring-Monetta
10/26 at Wagener-Salley
 
 
HUNTER-KINARD-TYLER (0-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Edisto 0-39
8/24 at Eau Claire 10-14
9/7 at Bethune-Bowman 8-10
9/14 at Wagener-Salley
9/21 at Estill
9/28 Blackville-Hilda
10/5 at Williston-Elko
10/12 at Denmark-Olar
10/19 North
10/26 Ridge Spring-Monetta
 
NORTH (0-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Branchville 0-49
8/31 Bethune-Bowman 0-42
9/7 Whitmire 6-42
9/14 at R.Spring-Monetta
9/21 Denmark-Olar
9/28 Estill
10/5 at Wagener-Salley
10/12 Williston-Elko
10/19 at Hunter-Kinard-Tyler
10/26 at Blackville-Hilda
 
RIDGE SPRING-MONETTA (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Batesburg-Leesville  (ot) 8-15
8/24 Saluda 12-55
8/31 at Whitmire 38-6
9/14 North
9/21 Williston-Elko
9/28 at Denmark-Olar
10/5 Blackville-Hilda
10/12 Wagener-Salley
10/19 at Estill
10/26 at Hunter-Kinard-Tyler
 
WAGENER-SALLEY (2-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Pelion 22-0
8/24 Fox Creek 12-19
8/31 at Eau Claire 58-6
9/14 Hunter-Kinard-Tyler
9/21 at Blackville-Hilda
9/28 at Williston-Elko
10/5 North
10/12 at R. Spring-Monetta
10/19 Denmark-Olar
10/26 Estill
 
WILLISTON-ELKO (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Barnwell 6-54
8/24 at Silver Bluff 10-56
9/7 Allendale-Fairfax 22-14
9/14 Estill
9/21 at R. Spring-Monetta
9/28 Wagener-Salley
10/5 Hunter-Kinard-Tyler
10/12 at North
10/19 Blackville-Hilda
10/26 at Denmark-Olar
 
REGION   4-A
 
BAPTIST HILL (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Oceanside Collegiate 8-17
8/24 at Garrett 6-12
8/31 at Burke 60-6
9/7 Academic Magnet 72-0
9/14 Cross
9/21 at North Charleston
9/28 at Green Sea-Floyds
10/12 Charleston Math & Sc
10/19 Military Magnet
10/26 at St. Johns
 
CHARLESTON MATH & SC. (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Porter-Gaud 0-56
8/24 at Academic Magnet 20-58
8/31 at Phillip Simmons 8-45
9/7 Branchville 21-52
9/14 at Burke
9/28 Creek Bridge
10/12 at Baptist Hill
10/19 St.Johns
10/26 Military Magnet
 
MILITARY MAGNET (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Lake Marion 14-32
8/24 at North Charleston 14-16
8/31 Academic Magnet 14-27
9/7 Garrett 0-46
9/14 at Scotts Branch
9/21 at Branchville
9/28 Bethune-Bowman
10/12 at St. Johns
10/19 at Baptist Hill
10/26 at Charleston Math & SC
 
ST. JOHNS (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Phillip Simmons 39-6
8/24 Andrew Jackson 24-37
8/31 at Garrett 18-6
9/7 at North Charleston 45-14
9/14 at Oceanside Collegiate
9/21 Waccamaw
9/28 Calvary Day
10/12 Military Magnet
10/19 at Charleston Math
10/26 Baptist Hill
 
REGION   5-A
 
BETHUNE-BOWMAN (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 AT Blackville-Hilda 0-28
8/24 Denmark-Olar       (ot) 18-24
8/31 at North 42-0
9/7 Hunter-Kinard-Tyler 10-8
9/21 at Whitmire
9/18 at Military Magnet
10/5 Scotts Branch
10/12 at Cross
10/19 C.E. Murray
10/26 at Branchville
 
BRANCHVILLE (2-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Colleton Prep cancel
8/24 North 49-0
8/31 Denmark-Olar 13-28
9/7 at Charleston Math & SC 52-21
9/14 Whitmire
9/21 Military Magnet
9/28 at Scotts Branch
10/5 at Cross
10/12 C.E. Murray
10/26 Bethune-Bowman
 
C.E. MURRAY (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Kingstree 16-12
8/24 Lee Central 26-20
8/31 at Oceanside Collegiate 16-44
9/7 Mullins 8-42
9/14 at Lake Marion
9/21 Hemingway
9/28 Cross
10/12 at Branchville
10/19 at Bethune-Bowman
10/26 Scotts Branch
 
CROSS (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Burke 0-26
8/24 Whale Branch 0-47
8/31 Timberland 0-47
9/7 Kingstree 0-46
9/14 at Baptist Hill
9/21 at Lake Marion
9/28 at C.E. Murray
10/5 Branchville
10/12 Bethune-Bowman
10/19 at Scotts Branch
 
SCOTTS BRANCH (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Manning 0-28
8/24 at East Clarendon 27-13
8/31 Bamberg-Ehrhardt 0-28
9/7 at Edisto 7-26
9/14 Military Magnet
9/21 at Timmonsville
9/28 Branchville
10/5 at Bethune Bowman
10/19 Cross
10/26 at C.E. Murray
 
REGION   6-A
 
CREEK BRIDGE (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Johnsonville 0-42
8/24 at Mullins 0-56
8/31 West Columbus, NC 0-27
9/7 at Latta 6-42
9/14 at Aynor
9/21 Marion
9/28 at Charleston Math & SC.
10/12 Hemingway
10/19 at Lake View
10/26 at Green Sea-Floyds
 
GREEN SEA-FLOYDS (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 West Columbus, NC 49-0
8/24 at Hannah-Pamplico 12-28
8/31 Aynor 16-24
9/7 at Loris 32-28
9/21 McBee
9/28 Baptist Hill
10/5 at Timmonsville
10/12 Lake View
10/19 at Hemingway
10/26 Creek Bridge
 
HEMINGWAY (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Lamar 7-69
8/24 Andrews 0-22
8/31 at Johnsonville 28-14
9/7 Carvers Bay 6-42
9/14 at Lakewood
9/21 at C.E. Murray
9/28 Timmonsville
10/12 at Creek Bridge
10/19 Green Sea-Floyds
10/26 at Lake View
 
LAKE VIEW (2-2)
DATE OPPONENTS SCORE
8/17 Hannah-Pamplico 26-28
8/24 Johnsonville 43-0
8/31 at South Roberson, NC 54-6
9/7 at Dillon 0-41
9/14 Marion
9/21 at Lamar
9/28 at McBee
10/12 at Green Sea-Floyds
10/19 Creek Bridge
10/26 Hemingway
 
 
SCISA CLASS  AAA
AUGUSTA CHRISTIAN (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Augusta Prep 48-35
8/24 at Laurence Manning 6-51
8/31 Calhoun Falls 34-0
9/7 Cardinal Newman 18-40
9/14 at Ben Lippen
9/21 Heathwood Hall
9/28 at Hammond
10/5 at Wilson Hall
10/12 Porter-Gaud
10/19 at First Baptist
10/23 Pinewood Prep
 
BEN LIPPEN (1-3)
DATE OPPONENT SC0RE
8/17 at Trinity-Byrnes 25-26
8/24 Pinewood Prep 34-6
8/31 Hammond 7-42
9/7 at First Baptist 7-45
9/14 Augusta Christian
9/21 at Laurence Manning
9/28 Wilson Hall
10/5 at Heathwood Hall
10/19 at Porter-Gaud
10/26 Cardinal Newman
 
CARDINAL NEWMAN (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at John Paul ll 16-14
8/24 at Porter-Gaud 21-42
8/31 Heathwood Hall 20-8
9/7 at Augusta Christian 40-18
9/14 First Baptist
9/28 Pinewood Prep
10/5 Laurence Manning
10/12 Wilson Hall
10/19 at Hammond
10/26 at Ben Lippen
 
FIRST BAPTIST (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Bishop England 35-7
8/24 Burke 41-0
8/31 at Wilson Hall 70-3
9/7 Ben Lippen 45-7
9/14 at Cardinal Newman
9/21 Hammond
9/28 at Laurence Manning
10/5 at Pinewood Prep
10/12 Heathwood Hall
10/19 Augusta Christian
10/26 at Porter-Gaud
 
HAMMOND (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Charlotte Country Day 15-12
8/24 at Trinity-Byrnes 49-24
8/31 at Ben Lippen 42-7
9/7 Pinewood Prep 41-9
9/14 Wilson Hall
9/21 at First Baptist
9/28 Augusta Christian
10/5 at Porter-Gaud
10/12 at Laurence Manning
10/19 Cardinal Newman
10/26 at Heathwood Hall
 
HEATHWOOD HALL (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Robert E. Lee 7-21
8/24 at Wilson Hall       (ot) 13-12
8/31 at Cardinal Newman 8-20
9/7 Laurence Manning 25-48
9/14 Pinewood Prep
9/21 at Augusta Christian
9/28 Porter-Gaud
10/5 Ben Lippen
10/12 at First Baptist
10/26 Hammond
 
LAURENCE MANNING (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/10 Lamar School, Mississippi 14-30
8/24 Augusta Christian 51-6
8/31 at Florence Christian 48-6
9/7 at Heathwood Hall 48-25
9/14 at Porter-Gaud
9/21 Ben Lippen
9/28 First Baptist
10/5 at Cardinal Newman
10/12 Hammond
10/19 at Pinewood Prep
10/26 Wilson Hall
 
PORTER-GAUD (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Charleston Math & Science 56-0
8/24 Cardinal Newman 42-21
8/31 at Pinewood Prep 27-0
9/7 at Wilson Hall 44-7
9/14 Laurence Manning
9/21 at Orangeburg Prep
9/28 at Heathwood Hall
10/5 Hammond
10/12 at Augusta Christian
10/19 Ben Lippen
10/26 First Baptist
 
PINEWOOD PREP (0-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Ben Lippen 6-34
8/31 Porter-Gaud 0-27
9/7 at Hammond 9-41
9/14 at Heathwood Hall
9/21 Wilson Hall
9/28 at Cardinal Newman
10/5 First Baptist
10/12 Northwood
10/19 Laurence Manning
10/26' at Augusta Christian
 
WILSON HALL (0-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Heathwood Hall      (ot) 12-13
8/31 First Baptist 3-70
9/7 Porter-Gaud 7-44
9/14 at Hammond
9/21 at Pinewood Prep
9/28 at Ben Lippen
10/5 Augusta Christian
10/12 at Cardinal  Newman
10/19' Thomas Sumter
10/26 at Laurence Manning
 
 
SCISA  REGION 1-AA
 
GREENWOOD CHRISTIAN (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Calhoun Falls 42-14
8/24 at Orangeburg Prep 15-32
8/31 Northside Christian 42-0
9/7 at Ware Shoals 46-28
9/14 Florence Christian
9/21 at Williamsburg
9/28 at Spartanburg Christian
10/12 Trinity-Byrnes
10/19 Robert E. Lee
10/26 at Oakbrook Prep
 
FLORENCE CHRISTIAN (2-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at The Kings 56-21
8/31 Laurence Manning 6-48
9/7 Orangeburg Prep 19-17
9/14 at Greenwood Christian
9/21 at Christian Academy
9/28 Oakbrook Prep
10/5 Robert E. Lee
10/12 at Dillon Christian
10/19 at Trinity-Byrnes
10/26 Williamsburg
 
ROBERT E. LEE (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Heathwood Hall 21-7
8/24 Pee Dee                      (ot) 32-25
8/31 at Dillon Christian 29-7
9/7 at The Kings 36-0
9/14 at Williamsburg
9/21 Oakbrook Prep
9/28 Thomas Sumter
10/5 at Florence Christian
10/12 Carolina Academy
10/19' at Greenwood Christian
10/26 Trinity-Byrnes
 
OAKBROOK PREP (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Ware Shoals 44-8
8/24 at Asheville School 12-27
8/31 Spartanburg Christian 6-26
9/7 Williamsburg 33-25
9/14 at Trinity-Byrnes
9/21 at Robert E. Lee
9/28 at Florence Christian
10/5 Northside Christian
10/19 Orangeburg Prep
10/26' Greenwood Christian
 
TRINITY-BYRNES (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Ben Lippen 26-25
8/24 Hammond 24-49
8/31 at Thomas Sumter 42-7
9/7 at Dillon Christian 49-14
9/14 Oakbrook Prep
9/21 The Kings
9/28 at Christian Academy
10/5 Williamsburg
10/12 at Greenwood Christian
10/19 Florence Christian
10/26' at Robert E. Lee
 
WILLIAMSBURG (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Christian Academy 33-6
8/31 at Carolina Academy 20-48
9/7 at Oakbrook Prep 25-33
9/14 Robert E. Lee
9/21 Greenwood Christian
9/28 Dillon Christian
10/5 at Trinity-Byrnes
10/12 at Pee Dee
10/19' The Kings
10/26 at Florence Christian
 
 
SCISA  REGION 2-AA
 
HILTON HEAD CHRISTIAN (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Thomas Heyward 21-33
8/24 at First Presbyterian,GA 27-58
9/7 at Bethesda 33-14
9/14 St. Andrews
9/21 Dorchester
9/28 at Northwood
10/5 Orangeburg Prep
10/12 at Colleton Prep
10/19 John Paul ll
10/26 at Hilton Head Prep
 
HILTON HEAD PREP (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Northside Christian 45-0
8/24 at Colleton Prep 20-21
9/7 at Thomas Heyward 6-62
9/14 at Orangeburg Prep
9/21 John Paul ll
9/28 Carolina Academy
10/5 at Bethesda
10/12' Dorchester
10/19 at Northwood
10/26 Hilton Head Christian
 
JOHN PAUL ll (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Cardinal Newman 14-16
8/24 at Thomas Heyward 19-56
8/31 at St. Andrews 28-27
9/7 at Carolina Academy 35-20
9/14 Bethesda
9/21 at Hilton Head Prep
9/28 Orangeburg Prep
10/5 Northwood
10/19 at Hilton Head Christian
10/26 Colleton Prep
 
NORTHWOOD (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Academic Magnet 7-35
8/24 Dillon Christian 6-33
8/31 Bethesda 0-57
9/14 Colleton Prep 7-14
9/21 at Thomas Heyward
9/28 Hilton Head Christian
10/5 at John Paul ll
10/12 at Pinewood Prep
10/19 Hilton Head Prep
10/26 at Orangeburg Prep
 
ORANGEBURG PREP (3-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Bethesda 10-0
8/24 Greenwood Christian 32-15
8/31 at Christian Academy 1-0
9/7 at Florence Christian 17-19
9/14 Hilton Head Prep
9/21 Porter-Gaud
9/28 at John Paul ll
10/5 at Hilton Head Christian
10/12 Spartanburg Christian
10/19 at Oakbrook Prep
10/26 Northwood
 
 
SCISA   REGION 1-A
 
CAROLINA ACADEMY (2-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Dorchester 18-0
8/31 Williamsburg 48-20
9/7 John Paul ll 20-35
9/14 Christian Academy
9/21 at Thomas Sumter
9/28 at Hilton Head Prep
10/5 The Kings
10/12 at Robert E. Lee
10/19 at Dillon Christian
10/26 Pee Dee
 
CHRISTIAN ACADEMY (0-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Williamsburg 6-33
8/31 Orangeburg Prep 0-1
9/7 at Thomas Sumter 13-32
9/14 at Carolina Academy
9/21 Florence Christian
9/28 Trinity-Byrnes
10/5 Dillon Christian
10/12 at Northside Christian
10/19 at Pee Dee
10/26 The Kings
 
DILLON CHRISTIAN (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Village Christian 7-70
8/24 at Northwood 33-6
8/31 Robert E. Lee 7-29
9/7 Trinity-Byrnes 14-49
9/14 The Kings
9/21 at Pee Dee
9/28 at Williamsburg
10/5 at Christian Academy
10/12 Florence Christian
10/19 Carolina Academy
10/26 at Thomas Sumter
 
PEE DEE ACADEMY (2-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Robert E.Lee        (0T) 25-32
8/31 at Dorchester 49-40
9/7 Colleton Prep 38-8
9/14 Thomas Heyward
9/21 Dillon Christian
9/28 at The Kings
10/5 at Thomas Sumter
10/12 Williamsburg
10/19 Christian Academy
10/26 at Carolina Academy
 
THE KING'S (0-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Dorchester 6-32
8/24 Florence Christian 21-56
9/7 Robert E. Lee 0-36
9/14 at Dillon Christian
9/21 at Trinity-Byrnes
9/28 Pee Dee
10/5 at Carolina Academy
10/12 Thomas Sumter
10/19 at Williamsburg
10/26 at Christian Academy
 
THOMAS SUMTER (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Spartanburg Christian 7-21
8/31 Trinity-Byrnes 7-42
9/7 Christian Academy 32-13
9/14 at Northside Christian
9/21 Carolina Academy
9/28 at Robert E. Lee
10/5 Pee Dee
10/12 at The Kings
10/19 at Wilson Hall
10/26 Dillon Christian
 
 
SCISA  REGION  2-A
 
BETHESDA (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Orangeburg Prep 0-10
8/24 St. Andrews 34-0
8/31 at Northwood 57-0
9/7 Hilton Head Christian 14-33
9/14 at John Paul ll
9/21 Northside Christian
9/28 at Colleton Prep
10/5 Hilton Head Prep
10/12 at Thomas Heyward
10/19 at Spartanburg Christian
10/26 Dorchester
 
COLLETON PREP (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Branchville cancel
8/24 Hilton Head Prep 21-20
8/31 Thomas Heyward 14-23
9/7 at Pee Dee 8-38
9/14 at Northwood 14-7
9/21 at Spartanburg Christian
9/28 Bethesda
10/5 at Dorchester
10/12 Hilton Head Christian
10/19 Northside Christian
10/26 at John Paul ll
 
DORCHESTER (3-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at The Kings 32-6
8/24 Carolina Academy 0-18
8/31 Pee Dee 40-49
9/7 at Northside Christian 34-24
9/14 Spartanburg Christian 22-20
9/21 at Hilton Head Christian
10/5 Colleton Prep
10/12 at Hilton Head Prep
10/19 Thomas Heyward
10/26 at Bethesda
 
THOMAS HEYWARD (5-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/11 Brookhaven, Ms 49-28
8/17 at Hilton Head Christian 33-21
8/24 John Paul ll 56-19
8/31 at Colleton Prep 23-14
9/7 Hilton Head Prep 62-6
9/14 at Pee Dee
9/21 Northwood
9/28 at Northside Christian
10/5 Spartanburg Christian
10/12 Bethesda
10/19 at Dorchester
 
SPARTANBURG CHRISTIAN (2-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Thomas Sumter 21-7
8/31 at Oakbrook Prep 26-6
9/7 Landrum 7-35
9/14 at Dorchester 20-22
9/21 Colleton Prep
9/28' Greenwood Christian
10/5 at Thomas Heyward
10/12 at Orangeburg Prep
10/19 Bethesda
10/26 at Northside Christian
 
NORTHSIDE CHRISTIAN (0-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Hilton Head Prep 0-45
8/31 at Greenwood Christian 0-42
9/7 Dorchester 24-34
9/14 Thomas Sumter
9/21 at Bethesda
9/28 Thomas Heyward
10/5 at Oakbrook Prep
10/12 Christian Academy
10/19 at Colleton Prep
10/26 Spartanburg Christian
 
 
SCISA  REGION ONE    8-MAN
 
ANDREW JACKSON (3-0)
DATE OPPPONENT SCORE
8/24 W.W. King 54-0
8/31 at Calhoun Academy 68-23
9/7 Jefferson Davis 38-22
9/14 at St. Johns Christian
9/21 at Patrick Henry
9/28 Palmetto Christian
10/5 Beaufort Academy
10/12 at Faith/Ridge Christian
10/19 Cathedral
10/26 at Holly Hill
 
BEAUFORT ACADEMY (2-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Clarendon Hall 33-52
8/31 at Laurens Academy 58-0
9/7 Richard Winn 68-28
9/14 Holly Hill
9/21 at Faith/Ridge Christian
9/28 St. Johns Christian
10/5 at Andrew Jackson Ac.
10/12 at Cathedral
10/19 Palmetto Christian
10/26 at Patrick Henry
 
CATHEDRAL (0-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Richard Winn 0-57
8/31 Tri-Academy 22-50
9/7 at Wardlaw 0-62
9/14 at Palmetto Christian
9/21 Holly Hill
9/28 at Faith/Ridge Christian
10/5 at Patrick Henry
10/12 Beaufort Academy
10/19 at Andrew Jackson AC.
10/26 St. Johns Christian
 
FAITH/RIDGE CHRISTIAN (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 Calhoun Academy 46-34
8/24 Laurens Academy 52-34
8/31 at Richard Winn 68-66
9/7 at Tri-Academy 42-8
9/14 at Patrick Henry
9/21 Beaufort Academy
9/28 Cathedral
10/5 at St. Johns Christian
10/12 Andrew Jackson Academy
10/19 Holly Hill
10/26 at Palmetto Christian
 
HOLLY HILL (0-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Jefferson Davis 14-30
8/31 at Clarendon Hall 0-46
9/7 Calhoun 16-18
9/14 at Beaufort Academy
9/21 at Cathedral
9/28 Patrick Henry
10/5 at Palmetto Christian
10/12 St. Johns Christian
10/19 at Faith/Ridge Christian
10/26 Andrew Jackson Academy
 
PALMETTO CHRISTIAN (2-1)
DATE OPPONENTS SCORE
8/24 at Tri-Academy 46-0
8/31 Wardlaw 8-62
9/7 at W.W. King 46-14
9/14 Cathedral
9/21 at St. Johns Christian
9/28 at Andrew Jackson Ac.
10/5 Holly Hill
10/12 Patrick Henry
10/19 at Beaufort Academy
10/26 Faith/Ridge Christian
 
PATRICK HENRY (1-2)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Calhoun 42-16
8/31 at Jefferson Davis 52-78
9/7 at Clarendon Hall 0-60
9/14 Faith/Ridge Christian
9/21 Andrew Jackson Academy
9/28 at Holly Hill
10/5 Cathedral
10/12 at Palmetto Christian
10/19 at St. Johns Christian
10/26 Beaufort Academy
 
ST. JOHNS CHRISTIAN (2-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Wardlaw 22-30
8/31 at W.W. King 52-6
9/7 Laurens Academy 66-12
9/14 Andrew Jackson
9/21 Palmetto Christian
9/28 at Beaufort Academy
10/5 Faith/Ridge Christian
10/12 at Holly Hill
10/19 Patrick Henry
10/26 at Cathedral
 
SCISA REGION TWO  8-MAN
 
CALHOUN ACADEMY (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Faith/Ridge Christian 34-46
8/24 at Patrick Henry 16-42
8/31 Andrew Jackson 23-68
9/7 at Holly Hill 18-16
9/14 Clarendon Hall
9/21 at Laurens Academy
9/28 Wardlaw
10/5 at W.W. King
10/12 at Richard Winn
10/19 Tri-Academy
10/26 Jefferson Davis
 
CLARENDON HALL (3-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Beaufort Academy 52-33
8/31 Holly Hill 46-0
9/7 Patrick Henry 60-0
9/14 at Calhoun Academy
9/21 at Richard Winn
9/28 Laurens Academy
10/5 at Tri-Academy
10/12 Wardlaw
10/19 at Jefferson Davis
10/26 W.W. King
 
JEFFERSON DAVIS (4-1)
DATE OPPONENT SCORE
8/17 at Providence 46-18
8/24 at Holly Hill 30-14
8/31 Patrick Henry 78-52
9/7 at Andrew Jackson Ac. 22-38
9/14 Richard Winn 38-35
9/21 Tri-Academy
9/28 at W.W. King
10/5 at Wardlaw
10/12 Laurens Academy
10/19 Clarendon Hall
10/26 at Calhoun Academy
 
LAURENS ACADEMY (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Faith/Ridge Christian 34-52
8/31 Beaufort Academy 0-58
9/7 at St. Johns Christian 12-66
9/14 W.W. King 36-0
9/21 Calhoun Academy
9/28 at Clarendon Hall
10/5 Richard Winn
10/12 at Jefferson Davis
10/18 at Wardlaw
10/26 Tri-Academy
 
RICHARD WINN (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Cathedral 57-0
8/31 Faith/Ridge Christian 66-68
9/7 at Beaufort Academy 28-68
9/14 at Jefferson Davis 35-38
9/21 Clarendon Hall
9/28 Tri-Academy
10/5 at Laurens Academy
10/12 Calhoun Academy
10/19 at W.W.King
10/26 Wardlaw
 
TRI-ACADEMY
Newberry/Cambridge/PCAG (1-3)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 Palmetto Christian 0-46
8/31 at Cathedral 50-22
9/7 Faith-Ridge Christian 8-42
9/14 Wardlaw 0-46
9/21 at Jefferson Davis
9/28 at Richard Winn
10/5 Clarendon Hall
10/12 W.W. King
10/19 at Calhoun Academy
10/26 at Laurens Academy
 
W.W. KING (0-4)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 at Andrew Jackson Ac. 0-54
8/31 St. Johns Christian 6-52
9/7 Palmetto Christian 14-46
9/14 at Laurens Academy 0-36
9/21 at Wardlaw
9/28 Jefferson Davis
10/5 Calhoun Academy
10/12 at Tri-Academy
10/19 Richard Winn
10/26 at Clarendon Hall
 
WARDLAW (4-0)
DATE OPPONENT SCORE
8/24 St. Johns Christian 30-22
8/31 at Palmetto Christian 62-8
9/7 Cathedral 62-0
9/14 at Tri-Academy 46-0
9/21 W.W. King
9/28 at Calhoun Academy
10/5 Jefferson Davis
10/12 at Clarendon Hall
10/18 Laurens Academy
10/26 at Richard Winn
 

© 2017 High School Sports Report

Scroll To Top