Phone: 800-489-0649 - Email: hsreport@aol.com
Football Statistics

.

Forward Stats to sc7777@aol.com  & hsreport@aol.com 


Rushing       

Name  School  Att. Yards TD

Zach Doe, John Paul ll    184/1762/23

Mikey Smith, St. Johns Christian Academy    125/1630/26

Jimmy Bozard, Jefferson Davis Academy   148/1505/15

Amir Abrams, Newberry      206/1430/24

Kyle Wright, Ben Lippen    110/1326/16

Will Padgett, Wardlaw Academy    124/1312/22

Jaquan Edwards, Strom Thurmond     186/1307/16

J R Patterson, Thomas Heyward Academy     95/1243/11

Jay Washington, Dreher    159/1242/14

Michel Dukes, First Baptist    97/1226/17

Bailey Ackerman, Andrew Jackson Academy    125/1211/18

Marshall Brown, Florence Christian       156/1182/13

Ailym Ford, West Florence     164/1172/10

Quentin Sanders, Lewisville     149/1151/15

Quan Pittman, Cheraw     201/1146/11

Jackson Parrish, W.W. King   158/1101/17

Dre Yarbough, Greenwood      99/1094/16

Pernell Maxwell, Wade Hampton  107/1093/17

Batten Bostick, Patrick Henry Academy    190/1085/9

Quincy Mitchell, Hanahan  159/1071/17

Jeremiah Green, Pelion    175/1065/8

Tyrik Herion, Lamar     103/1063/10

D J Twitty, Chapman    149/1054/17

Demontez Alford, Dillon Christian       92/1045/12

Jack Alvarez, Greenwood Christian        148/1028/15

Des Buchanan, Rock Hill    180/1008/9

Chris Roberts, South Aiken     160/974/13

Javontay Robinson, Trinity-Byrnes    100/964/17

Diaz Alexander, Dillon Christian      95/960/14

Danyaus Williams-byrd, Greenville      131/960/15

R J Ellis, Belton-Honea Path    155/932/14

Eli Brayboy, Florecne Christian     151/930/9

Rasheed Taylor, Brookland Cayce   124/929/13

Robert Crates, Coastal Christian     150/924/9

Shamar Byrd, Trinity-Byrnes      97/923/14

Jermaine Alston, James Island      134/917/10

R J Knowlin, Andrews     108/916/15

Jeremiah Green, Pelion    151/916/7

Tiyon Evans, Hartsville     88/904/14

Kris Copeland, Cane Bay     79/896/10

Javorious Williams, Darlington     121/874/7

Phaleak Brown, Chester    93/873/9

Brandon Harvey, Barnwell    105/871/12

Mykal Lee, Barnwell    115/867/11

Benji Kelley, Lake View     141/857/8

Derius Gibson, North Augusta    111/852/11

Michel Dukes, First Baptist     75/838/16

Tevaughn Higgins, Lower Richland     62/833/7

Jericho Murphy, Camden     131/831/11

Michael Pipkin, Andrews      116/803/11

Nick Cunningham, Ashley Ridge        119/795/10

Kered Class, North Myrtle Beach     83/792/8

Jarius Jeter, Gettys Broome     106/789/8

Toronto King, Carvers Bay    102/787/12

Des Buchanan, Rock Hill   135/786/7

Javontay Robinson, Trinity-Byrnes     73/785/14

Cody Temples Gilbert    111/774/13

Nathan Walker, Cross     66/760/8

Trey Pulaski, Andrew Jackson Academy    85/752/9

Irvan Mulligan, Whale Branch      79/749/9

John Erby, Chester    119/733/14

Jacob Carroll, Indianland     141/730/4

Jallian Williams, Dillon     93/732/8

Cavaugio Butler, Liberty    103/732/3

Kobe Praylow, Hannah-Pamplico   104/719/8

Mykal Lee, Barnwell      94/718/11

Antonio Gantt, River Bluff    118/714/2

Von Ramsey, Greenwood      53/701/9

Bryce Thompson, Dutch Fork     80/698/16

Tay Wilson, Batesburg-Leesville     116/697/3

Tyquan Eaddy, Timmonsville    85/697/11

Zykiem Jackson, Sumter    101/693/1

Robert Crates, Coastal Christian     120/690/6

Kyleik Middleton, Beaufort 85/685/6

Jordan Hiller, Lexington    142/680/7

Kemarkio Cloud, Lancaster    86/679/9

Cam Mitchem, Fox Creek    122/670/11

M C Mitchell, Franklin Christian     72/670/3

Jacquez Lucas, Lamar     58/661/8

Jarius Jeter, Gettys Broome     84/659/7

Troy Singletary, Hemingway    64/658/13

Brandon Harvey, Barnwell      71/654/10

Twontae Wallace, Richland Northeast       111/642/7

Cavaugio Butler, Liberty     87/641/2

Kelvin Kirby, Gaffney     80/641/6

R. J  Ellis, Belton-Honea Path    108/637/9

Robert Crates, Coastal Christian    90/633/6

Tyler Dixon, Lugoff-Elgin    91/625/5

Kevon Tabron, Liberty   106/625/7

Malik Richardson, Lakewood    106/625/8

Stan Mills, Chester    84/616/10

Dylan Way, Clarendon Hall     64/612/10

Z. Robinson, Spartanburg    64/611/5

Makiah Simmons, Bethune-Bowman    65/611/9

Julian Jackson, Gray Collegiate    97/607/7

Braden Walker, River Bluff    126/606/8

Jamaric Morris, Timmonsville    41/600/4

Jacquez Terrell, Spring Valley    72/598/3

Kendrell Flowers, Irmo    94/597/5

Dylan Way, Clarendon Hall    59/597/10

D. Youmans, Allendale-Fairfax    25/593/0

Quincy Hill, Spring Valley     93/593/6

Rahjai Harris, James F. Byrnes   83/585/10

Matrell Davis, Hemingway    64/583/8

River Pender, Thomas Heyward Academy    63/578/2

John Osborne, Greenwood Christian    90/576/7

Thomas Morgan, Dorman     74/573/7

Tyson Brand, Carolina Academy    63/571/6

Tiyon Evans, Hartsville    47/568/9

Justin Timmons, Wilson Hall    76/568/8

Tyler Cherry, Wren    76/568/8

Jaylon Boyd, Blythewood    131/568/3

Marcus Ratchford, Dorman    92/562/4

Dennis Grove, Cathedral Academy     57/562/4

Jaden Wright, Bethesda     95/554/6

Melik Frost, John Paul ll    90/552/7

Joe Ervin, South Pointe     85/548/7

Tyler Mitchell, Ridge View   94/548/4

Antonio Long, Conway     103/546/7

Stephen Oglesby, York      102/546/6

E. Blair, Marlboro County     108/544/5

James McBride, Chesterfield     100/543/0

Jaylon Boyd, Blythewood      131/542/3

DeAndre Cook, Gilbert    106/541/4

Jamarcus Pugh, Airport     92/541/6

Marcus Ratchford, Dorman    83/540/4

Camron Cain, Manning     93/539/2

Joe Wade, York    127/539/7

Cavario Cureton, Easley    112/536/8

Danyaus Williams-byrd, Greenville    70/534/8

Melik Frost, John Paul ll     84/530/6

Steven Schlosser, Academic Magnet     116/530/4

Jonathan Henry, Sumter   78/529/7

M. Rapley, Abbeville    74/529/7

C. Jackson, Abbeville    43/525/9

Ben Batson, Dorman    71/522/6

Nathan Walker, Cross     53/520/5

Quincy Hill, Spring Valley     88/520/5

Derion Kendrick, South Pointe     61/516/6

Shamar Byrd, Trinity-Byrnes     59/510/11

Tyrese Mitchum, Clarendon Hall     51/510/8

Nick Cunningham, Ashley Ridge    94/510/6

Bryce Thompson, Dutch Fork      61/509/13

Dequez Harris, Northwestern    100/507/3

B. Sampson, Belton-Honea Path    87/504/7

Keyshawn Capers, Lower Richland    66/501/3

Collins Bishop, Jr   Hartsville     74/501/3

Asonta Clark, Lancaster    117/496/4

B. Jackson, Abbeville   72/493/8

Marice Whitlock, South Pointe     64/490/6

Irvin Mulligan, Whale Branch    60/485/6

Dashaun Myers, Socastee     91/481/5

Dequez Harris, Northwestern    93/481/3

F. Oliver, Allendale-Fairfax    54/481/0

Eric Mays, Hannah-Pamplico    74/480/8

Matthew Latham, Pinewood Prep    83/479/9

T J Wise, Cardinal Newman     104/479/6

D'Angelo Cooper, Kingstree     107/478/6

Desean Epps, Beaufort Academy     41/475/4

Andrew Thomas, Porter-Gaud    78/475/6

Brenden Taylor, Gettys Broome    47/468/7

Kevin Jackson, Wagener-Salley    74/467/5

Britt Gossett, Wardlaw Academy   53/464/18

Bryson Capps, Pickens     110/462/3

Jamaal Washington, Silver Bluff    86/461/3

Julian Jackson, Gray Collegiate     79/456/4

Jimmie Foreman, Silver Bluff    61/454/3

Colby Weeks, Dorchester Academy    81/451/3

Jack Lucas, Porter-Gaud    95/450/2

Jalen Hammond, St. Johns    110/447/2

Cody Temples, Gilbert    55/446/8

DeAndre Cook, Gilbert    86/445/4

Mitch Norman, Mauldin    77/445/10

Stephen Oglesby, York    78/444/5

Benji Kelley, Lake View     77/444/3

Trey Miller, Boiling Springs      94/437/4

Octavius Williams, Johnsonville     80/436/2

Jatonious Butler, Fox Creek    39/435/4

Aveon Smith, White Knoll     78/434/3

Corey Fields, Baptist Hill    49/433/4

Colin Peak, Andrew Jackson Academy    72/428/8

Tre Davis, Wagener-Salley    62/427/7

Raekwon Fenderson, Mauldin    85/424/2

Semaj Lakin, Clover     100/421/5

Lance Brownlee, Dorchester Academy     71/419/11

Seth Daniels, Wardlaw Academy   51/411/5

Lamont Dudley, Lakewood      71/405/3

Collin Wakefield, Greenville    41/401/4

Hikeem Elmore, Edisto   36/400/4

Janaz Sumpter, Carvers Bay     59/399/0

Britt Gossett, Wardlaw Academy     49/391/16

Craig Grant, Colleton County     128/390/8

Micha Bryant, Hemingway    32/389/5

Braxton Wedgeworth, Bethune-Bowman     35/388/8

Derrick Youmans, Allendale-Fairfax    22/385/0

King Deloney, Oceanside Collegiate    51/385/4

Ryan Heriot, Fort Mill     97/385/6

Julian Jackson, Gray Collegiate     58/383/

Aquanzie Bethea, South Florence     66/382/1

Jaylen Brown, Whitmire    88/381/4

Cameron Rice, Gaffney    71/379/4

Akeem Jackson, Timmonsville    32/376/4

Jaqun Wilkins, Gettys Broome   48/372/4

Frank Oliver, Allendale-Fairfax     30/369/0

Braden Scott, Trinity-Byrnes    47/363/9

River Pender, Thomas Heyward     44/362/0

A J Ladson, James Island     52/361/3

Brandon Carraway, Wilson Hall    45/359/2

Gavin Faciane, Cathedral Academy    53/358/0

Yancey Washington, North Charleston     53/357/2

Tony McFadden, South Florence      73/349/0

J. Blackwell, Abbeville    45/347/5

Dee Hardin, Franklin Christian    42/346/0

Greyson Hughey, Gettys Broome    64/346/6

Stone McDonald, Hilton Head Prep     42/345/4

Albert Hope, White Knoll     71/345/7

J. Swinton, Bluffton    67/345/5

Solomon Brown, Faith Christian     23/343/4

Collin Whitfield, Hillcrest     74/340/1

Roscoe Cox, Christ Church     48/339/6

Aveon Smith, White Knoll    52/336/3

Antonio Gantt, River Bluff     56/334/2

Daniel Brown, Faith Christian    36/333/6

Terrance Mack, Trinity-Byrnes   3

Matthew Lewis, Northwood Academy    71/332/2

K. Bradford, Wilson     64/332/7

Jesse Gaymon, Williamsburg Academy     58/331/5

Isaiah Gillard, Johnsonville    78/329/3

Deshun Kitchings, South Aiken     27/328/6

Reggie Rodgers, Eastside    48/327/5

Lance McCray, Camden   60/327/3

Ronald Roderick, Cane Bay     57/325/8

Kamron Bradford, Wilson    75/325/7

Dylan Carter, Latta     37/324/4

Kam Smiley, St. Johns    71/322/4

B. Thompson, Dutch Fork     36/321/9

Savion Watson, Chesterfield     57/318/8

D. Devoe, Allendale-Fairfax    36/314/6

W. Hemingway, Loris   91/313/2

Kyle Jarrell, Patrick Henry Academy      64/313/1

Andrew Brickle, Orangeburg Prep     40/309/0

D. Proctor-floyd, Ashley Ridge    55/308/2

Jesus Benjamin, Bethune-Bowman     50/308/2

Michael Pipkin, Andrews     58/308/5

Elijah Rodgers, Blacksburg    46/307/3

Thomas Bolger, The Kings     84/306/3

Irvin Mulligan, Whale Branch    40/305/4

Justin Timmons, Wilson Hall    47/305/4

Quay Hardin, Chester    19/302/6

.

 

...Passing       

Name  School  Comp. Att. Yards TD

Savion Watson, Chesterfield     131/205/2532/29

Jordan Morgan, Eastside    153/209/2401/27

Sam Hartman,Oceanside Collegiate 163/256/2344/24

Corey Fields, Baptist Hill    94/130/2250/29

Jake Lane, Pee Dee Academy     146/241/2248/30

Corbett Glick, Hammond School    133/185/2203/27

Dustin Noller, Northwestern     175/271/2100/21

Jacob Quillen, Wilson   146/237/2023/15

Craig Grant, Colleton County     116/206/1936/16

Colton Bailey, Chapman    115/171/1853/24

Garrett Miller, Clover       152/252/1979/10

Hunter Helms, Gray Collegiate     127/210/1707/12

H. Eklridge, Bluffton    92/152/1670/22

J. T. Marr, Fort Mill    115/208/1658/11

Hunter Illing, Socastee     79/130/1639/22

Will Watts, Hillcrest     126/200/1630/16

T J Wise, Cardinal Newman    106/209/1600/12

Tyrell Jackson, Wren    127/199/1597/6

Cale Lewis, Wando       139/234/1558/12

Tyshun Sarratt, Gaffney     98/161/1515/13

Elijah Heatley, Westwood    116/200/1505/14

Andrew Thomas, Porter-Gaud    117/210/1484/11

J. Quillen, Wilson    109/186/1472/12

Tremez Brown, First Baptist    68/97/1470/16

Trad Beatty, Ben Lippen    83/121/1468/15

Garrett Miller, Clover    110/172/1463/7

JaVon Anderson, Ridge View     82/154/1448/8

Chris Burnett, Lake City    115/218/1446/12

Derion Kendrick, South Pointe      106/149/1439/17

Elijah Blair, Marlboro County    99/190/1433/11

Josh Heatley, A.C. Flora    139/247/1401/6

Elijah Bey, C.E. Murray     84/135/1376/21

J. Calhoun, Southside    109/184/1338/12

John Erby, Chester     94/156/1334/17

Rhett Cox, Lewisville      77/148/1323/14

Josh Strickland, Gilbert    87/127/1323/11

De'Antre Bridgett, Lake View     72/114/1321/17

John Ragin, irmo    84/149/1317/12

Troy Singletary, Hemingway    59/83/1283/24

Matthew Duncan, Ashley Ridge     84/162/1268/10

Bradley Hollimon, Cheraw    71/128/1250/18

K. Cartledge, Spartanburg     88/146/1246/11

David Loughry, Indianland     102/176/1234/8

Josh Heatley, A.C. Flora    128/221/1227/5

Jamaric Morris, Timmonsville    57/115/1227/15

Cody Boynton, South Aiken    75/124/1181/13

Lance Brownlee, Dorchester Academy    74/133/1164/14

Elijah Bey, C.E. Murray    71/118/1137/19

Jackson Moya-Mendez, The Kings     92/217/1101/13

Jordan Puch, Columbia     80/157/1057/7

Landon Washington, North Augusta    63/101/1053/11

Roger Pedroni, Chapin      91/142/1023/7

Jack Owens, Manning      68/115/1017/11

M'Sonti Chin, C.A. Johnson     54/97/1011/7

Bubba Williamson, North Central     81/156/1002/20

Bryce Jeffcoat, Camden    81/152/987/3

C. McClendon, North Myrtle Beach    59/109/985/12

De'Ante Bridgett, Lake View    53/85/985/13

C. Bratcher, Belton-Honea Path   67/125/962/9

Dylan Carter, Latta     53/81/959/9

Chase Crouch, Lexington    89/160/943/4

Tanner McKinney, York    61/92/931/9

Rashard Coleman, Lamar    48/90/928/12

Mikey Smith, St. Johns Christian Academy     58/118/913/13

Kam Smiley, St. Johns    62/119/911/7

Craig Grant, Colleton County    60/109/910/5

Bishop Cannon, Batesburg-Leesville    66/97/879/4

Eric Mays, Hannah-Pamplico    62/112/879/8

Cam Mitchem, Fox Creek     48/104/874/5

Quincy Hill, Spring Valley    28/51/874/11

Reed Charpia, Brookland Cayce     40/62/858/7

Logan McFadden, Rock Hill    82/139/849/7

Jaisean Green, Kingstree    37/108/839/10

Tyriq Goodman, Newberry     50/90/827/8

Graeson Underwood, Dutch Fork    47/97/811/4

A J Joyner, Hartsville    35/77/799/16

Dre Yarbough, Greenwood       71/108/778/5

Charles Simons, Richland Northeast     57/130/767/7

Kemarkio Cloud, Lancaster     58/120/785/5

Diaz Alexander, Dillon Christian     59/102/747/12

Caleb Sheldon, White Knoll    49/102/745/7

Janaz Sumpter, Carvers Bay    44/65/742/16

Caleb Sheldon, White Knoll   46/94/721/7

Tanner White, Midland Valley    64/119/680/4

Dylan Carter, Latta     35/58/674/6

Brian Robinson, Darlington    53/121/674/5

Will Morris, Lugoff-Elgin     45/84/649/5

B. Jackson, Abbeville    31/52/625/8

Stone McDonald, Hilton Head Prep    59/106/620/6

Mikey Smith, St. Johns Christian     36/65/599/9

Britt Gossett, Wardlaw Academy     30/43/594/9

Antonio Jackson, Fairfield Central    42/90/583/8

Jy Tolen, Gilbert    43/65/576/7

Nick Wood, Florence Christian    54/111/548/5

L. Stevson, Loris    32/73/544/5

Hayden Jackson, Rock Hill    30/53/535/3

Brenden Taylor, Gettys Broome     35/69/513/6

Shalique Parks, South Florence   47/94/511/1

Jordan Jones, Trinity-Byrnes     19/33/510/7

Tevaughn Higgins, Lower Richland    30/80/484/7

Jackson Parrish, W.W. King       41/86/481/4

Jay Lester, Dillon    47/82/465/4

Jeffrey Smythe,Beaufort 23/54/429/4

LaRob Gordan,Chapin 35/50/434/6

Cooper Wallace, West Florence   50/100/424/1

A. McKay, Bethesda     26/61/423/2

Preston Matthews, Eau Claire     35/81/421/1

Elijah Rodgers, Blacksburg    22/58/400/5

Jamaal Washington, Silver Bluff     27/70/397/2

Ethan Mitchell, York     30/54/387/3

Jaquan Harris, Strom Thurmond    36/61/382/3

D. Devoe, Allendale-Fairfax     24/65/377/4

Hunter Benton, South Florence    27/69/371/1

Tyran Parker, Williston-Elko    33/77/370/1

Jackson Parrish, W.W. King Academy      28/62/365/3

Pete Elmore, Barnwell    15/33/355/3

Ben Tulpulotu, Nation Ford     21/43/350/2

Silas Barr, Darlington     33/83/347/2

Hale Emerson, West Florence    27/62/371/1

My'Kell Landy, Wagener-Salley    19/52/301/4

.

 

Receiving Yards       

Name  School  Rec. Yards TD 

Gerald Shephard, Oceanside Collegiate     53/1047/8

Patrick Reedy, Cardinal Newman     53/1017/9

Shyheim Rivers, Chesterfield     53/996/11

J. Patterson, Bluffton   40/937/14

Lucas Prickett, Hammond School    51/902/13

Manny Bright, Gilbert    54/879/7

D. Devoe, Allendale-Fairfax     37/854/2

Heze Massey, Clover     60/852/5

Chance Pride, Eastside    53/808/10

Jamario Holley, Northwestern    46/803/13

Ricky Lockhart, Chesterfield    31/801/8

Conner McCarthy, Wando     43/782/6

Jalen. Coit, Chearw    40/755/9

Bernard Porter, Ridge View     39/749/7

Chris Taylor, Timmonsville    30/747/10

Devin Stamp, Socastee      30/701/10

Taylor Lee,Laurence Manning 48/687/15

Zion Keith, Wilson   46/665/3

Chylon Thomas, Gray Collegiate   45/665/9

Kendall Moultrie, Latta   40/656/7

R. Tucker, Chapman    38/656/12

Raborn Dismuke, A.C. Flora    71/654/2

Carter Parrott, The Kings    40/632/8

McKinley Smith, Pee Dee Academy    27/627/13

Jalik Roberts, Lake View    26/626/9

I. Williams, Marlboro County     27/622/7

Ladarius Allison, York    41/622/5

Richard Bailey, Baptist Hill     21/606/9

Payton Mangrum, Eastside    37/603/8

Ashton Wood, Coastal Christian     29/588/9

Deontae Stanley, Latta     23/571/6

David Fulton, Manning    42/562/0

Walyn Napper, Ridge View     30/559/5

Rackwon Heath, Irmo     29/553/8

T. Stockdale, North Myrtle Beach   20/552/5

Jordan Starkes, Northwestern     47/549/4

Nicholas Jones, Lake City    38/543/5

leondress Lowery, C.A. Johnson    14/538/5

Scott Robinson, Jr   South Pointe     33/533/4

Jordan English, Darlington     38/532/4

Tylan Major, First Baptist    22/528/7

Josh Doctor, Gray Collegiate    42/521/2

Jacoby Pinckney, Dorman     30/518/2

Xzavion Gordon, Chapin    42/509/7

Antonio Barber, Rock Hill     31/507/4

Quinton Alston, Kingstree   18/507/6

Deamondre Goodwin, Lower Richland      17/505/7

Trey Gray, Wren    28/505/4

R.J. Mobley, A.C. Flora     34/503/2

Zyan Gilmore, Clarendon Hall     21/501/5

Keon Clary, White Knoll   37/499/5

Jesse Lane, Pee Dee Academy     28/498/7

Trey Norman, Ben Lippen     28/496/7

Jaylin Lane, Clover     43/495/3

Gatlin Lawson, Lugoff-Elgin    12/494/3

Andre Wilson, Hammond School     32/493/3

Cortes Braham, Westwood    31/492/5

Chase Way, Dorchester Academy     21/491/6

Darius Taylor Hemingway    25/489/4

Daniel Baldwin, Eastside    29/488/4

Darius Rush, C.E. Murray     32/478/12

Walker Rhue, Oceanside Collegiate     35/474/2

Christian Horn, Westwood     28/473/4

Montre Miller , Westwood     36/472/7

Jaquain Hills, Rchland Northeast     22/472/6

Malik Wesley, Spring  Valley    12/471/6

Ryan Fleming, Ben Lippen    29/470/5

Nichlas Jones, Lake City    33/468/4

Antwan Smith,  Wilson    22/466/6

DeJuan Bell, North Augusta     26/463/8

Jamario Holley, Northwestern     28/462/6

K J Robinson, St. Johns    24/467/3

Tre Steward, Cathedral Academy    15/454/5

D J Fullard, Wilson    22/452/3

J. McAfee, Ashley Ridge     30/450/3

Grant Stevens, Fort Mill    21/443/2

Brandon Carter, Pee Dee Academy     43/441/3

T. Chavis, Ashley Ridge   19/437/5

Jacquez Lucas, Lamar    17/436/6

J. Shell, Southside    26/432/2

Dustin Barnes, Fox Creek     19/432/3

Trey Adkins, Hillcrest    27/431/2

Quay Hardin, Chester     23/431/7

Ladarius Allison, York     26/430/4

Grant Stevens, Fort Mill      19/430/2

Dominick Perry, Brookland Cayce     19/429/5

Cortes Braham, Westwood    28/428/4

Seam Swaromgr. C.E. Murray    19/426/3

Connor Gasque, Pee Dee Academy     40/426/5

Quinton Alston, Kingstree     13/424/6

Clayton Lindsay, White Knoll    26/423/4

Keon Clary, White Knoll     34/422/4

Walyn Napper, Ridge View     25/420/4

Johnny Courtney, Lewisville      23/419/4

Jalik Roberts, Lake View    19/419/7

T.J. Hollis, Chester     23/418/5

Rashad Maxwell, Baptist Hill    13/416/8

Jay Burnell, Baptist Hill    23/414/3

Sam Pickney, Greenwood     36/413/2

Iyon Williams, Marlboro County     15/399/4

Ben Murray, Dorchester Academy    19/396/7

Vick Johnson, West Florence    33/392/4

Jaylin Lane, Clover     33/390/2

J. Isaiah, Loris     22/389/3

Tiyon Evans, Hartsville    13/388/6

Antonio Barber, Rock Hill     25/378/3

Juwan Moody, Conway     20/378/5

Harrison Cohen, Nation Ford    21/373/3

R. Kelly, Spartanburg    22/369/4

T. Eaddy, Marlboro County    24/368/3

D. Foster, Spartanburg    30/365/5

Quentin Sanders, Lewisville    17/358/7

M. Wedman, Spartanburg    24/356/2

Jacobi Sapp, Midland Valley    26/354/0

Dewuan McCullum, Nation Ford    30/348/0

Steven Campbell, Hillcrest     19/347/4

T. Brock, Southside    25/347/4

Steven Gilmore, Jr   South Pointe     19/346/8

Deshun Kitchings, South Aiken    19/344/4

Tylan Major, First Baptist    15/340/4

Keesler Lawrence, Porter-Gaud    27/339/2

Darius McRae, Latta    19/331/3

Jackson Wolfe, Dillon Christian    25/331/5

A. J. Jefferson, Indianland     22/330/2

Dustin Barnes, Fox Creek    14/324/2

Shakel Washington, Lake City    27/324/2

John Gregory, Indianland    18/324/4

Delvan Bethea, Lake View    17/323/4

T. Washington, Spartanburg    21/321/3

Zion Walker, York    17/318/6

Mikial Fourney, Lewisville     17/307/2

Harrison Cohen, Nation Ford    17/306/2

Dijon Goss, Carvers Bay   11/305/2

Qtay Jefferies, Southside    21/302/6

J. Sanders, Abbeville    16/300/5

Jesse Lane, Pee Dee Academy      15/300/5

.

.

.Tackles       

Name  School  Tackles  

Tyrik Richardson, Lugoff-Elgin    144

Mack Ard, Williamsburg  Academy    136

Tyqueshis Bridges, Marlboro County    131

Cameron Payne, Lugoff-Elgin    126

Duncan Rivers, Gray Collegiate    119

Anthony Brown, Chapman 118 

Jackson Parrish, W.W. King    117

Channing Tindall, Spring Valley   117

Michael Peterson, Nation Ford  116

John Sloan, Gray Collegiate    116

Sammy Black, Johnsonville   115

Garret Collins, Dillon Christian     111

Brice Harkness, Westwood     110

Griffin Harden, Heathwood Hall    109

Terry Carson, Ridge View    109

Tallon Campbell, Cheraw   108

Ron Davis, jr.   Eau Clarie    106

Joey McCray, Marlboro County    102

T J Blanding, Westwood     101

Garrett Doolittle, W.W. King    100

Liam O'Malley, Cardinal Newman    100

R. Oldham Jr   Ashley Ridge    100

Caleb Kemp, Wardlaw Academy   98

Brandon Coles, Johnsonville    97

Myles McGrew, Oceanside Collegiate    95

Micha Bryant, Hemingway     94

Tieray Blue, Lake View   93

Nate Jackson, Chapman 93 

Justin Pelic, Wando     93

Cole Haile, Chapin    93

Malich Jacobs, Lower Richland    93

Sterling Scott, Westwood     92

Ladarius Foster, Chester  92

Michael Mason, South Florence   91

Darian Fulton, Lake City   91

Ron Davis, Jr   Eau Claire    90

Joshua Bates, Darlington    90

Julius Land, Irmo   90

John Sloan, Gray Collegiate     90

Azeon Brown, Dillon Christian      89

Braiden Short, Chapin     89

R. Butcher, Ashley Ridge   88

Caiman Welch, Lugoff-Elgin    88

Dorrien Bagley, Chester    88

Narii Gaither, Rock Hill    87

Parks Cochrane, Porter-Gaud    87

Sanford Satcher, Wardlaw Academy   87

Ben Corbett, Clarendon Hall Academy    86

D J Felder, Manning     86

Octaveon Minter, Chester    86

Dee Graham, Abbeville   85

Brian Horn, Westwood   85

Robbie Csuhta, Indianland    85

Javonti Jackson, Chester     84

Malik Leach, Abbeville   84

Mikey Dotson, Latta    83

DeAngelo Huskey, South Pointe    82

Cole Haile, Chapin    82

Caiman Welch, Lugoff-Elgin    82

Jackson Watson, First Baptist    82

Cooper Moorer, St. Johns Christian Academy    81

DeAngelo Bookman, C.A. Johnson    81

Damondre Anderson, C.A. Johnson    81

A. Brown, Chapman     81

Jalen Davis, Fox Creek    80

Tyrique Brown, Ben Lippen   80

Jarva McRae, Wilson   80

Sterling Scott, Westwood    79

Stephon Alexander, West Florence    79

Paul Edwards, Brookland Cayce   79

A. Wilson,  Loris   78

Javonti. Jackson, Chester  77

Braiden Short, Chapin   77

Reagan Pugh, W.W. King   77

Brian Horn, Westwood   76

Timmy Campbell, First Baptist   75

David Cribb, Lamar    75

Trashad Jett, Ridge View   74

Mikial Fourney, Lewisville    74

Logan Cripe, Lexington   73

Colin Roberson, St. Johns Christian Academy    73

Brandon Stevenson, Lugoff-Elgin    73

K'Andre Jones, Spring Valley   73

Ladell Massey, Northwestern   73

Paul Edwards, Brookland Cayce    72

Savion White, South Pointe    72

Shane O'Connor, Cardinal Newman    72

Tyreze Campbell, Franklin Christian   72

Nigel Gaskins, Lake City   72

Josh Sellers, Chesterfield    72

Chase Parrott, The Kings    71

Kwame Sutton, Blacksburg    71

Justin Wall, Lugoff-Elgin   71

Johran Broadnax, Columbia    71

Dwayne Davis, South Pointe    71

.D'Arthur Ratchford, Northwestern   71

Andrew Morrison, Cardinal Newman   70

Bobby Cash, Chesterfield    70

Raahzheik Mays, Brookland Cayce    70

Zach Bond, Thomas Heyward Academy   69

Dorrien Bagley, Chester   69

Quez Brown, Eastside   68

D'Athur Ratchford, Northwestern   68

Josh Belk, Lewisville    68

Brian Phillip, York    68

Damion Daley, Ridge View    68

Cole Phillips, Summerville  68

Shileake Albert, Lee Central    68

Errius Ishmal, Fox Creek   67

Terry Frazier, Darlington   67

Titus Echols, Timmonsville    67

Trey McCullough, Northwestern   67

Micheal Mason, South Florence  67

Hayden Cherry, Ridge Spring-Monetta    67

John Rourke, Dillon Christian  66

Danny Barker, Pee Dee Academy     66

Graham Kaplan, Porter-Gaud  66

Braden Nanney, White Knoll    66

Hayden Johnson, Clover    66

Jaylen McFadden, Lewisville   65

L. Foster, Chester   65

Graham Derrick, Boiling Springs   65

D. Smith, Ashley Ridge   65

B J Davis, South Pointe    65

Tyquan Eaddy, Timmonsville   65

Malik Melton, Wilson   65

Darius Williams, Hemingway   65

Kaleah Dupree, Manning    65

Zack Edwards, Florence Christian    65

Webb Caldwell, Lake View   64

Khejuan Cooper, Johnsonville   64

Khaliq Brown, Eau Claire   64

Jake Meyers, Wilson Hall    64

Charleton Goodwin, Abbeville  64

Connor Shugart, Spartanburg   63

Nicaise Stevenson, Lamar   63

Regan Cherry, Ridge Spring-Monetta   63

Andre Aiken, Irmo    63

Eli Adams, South Pointe    63

Jake Ajemian, Fort Mill     63

Reid Bolen, South Aiken   62

Noah Freshley, Conway   62

Maliq Easterling, Marlboro County   62

Cortlyn Brown, Greenwood    61

Cederick Trottie, Silver Bluff   61

Meddikis Priester, Williston-Elko   61

Tieray Blue, Lake View   61

Justin Pelic, Wando   61

Jackson Watson, First Baptist   61

Hunter Weeks, Hartsville   60

DeOndre Kinard, Greenwood    60

Narii Gaither, Rock Hill  60

Timothy Land, Irmo   60

Braxton Wedgeworth, Bethune-Bowman    60

Javonti Jackson, Chester   60

D. Smith, Ashley Ridge   60

Jaxen Rogers, Wando     60

Deonte Geddis, Summerville   60

Ian Patterson, Dillon Christian     60

Max Necklen, York   59

Chandler Nolan, Latta    59

Trajan Jeffcoat, Irmo   59

Timmy Campbell, First Baptist   59

Taylor Lehman, Chapin  59

Charles Holback, Abbeville   59

Tyrese Scott, Kingstree   59

R. Jenkins, Bluffton   58

Cam Cox, Gray Collegiate   58

Andrew Morrison, Cardinal Newman    58

Caleb Ross, Northwestern   58

Kegan Sparks, Lamar   58

Jackson Braswell, Eastside   57

Logan Billings, Boiling Springs   57

Michael Mason, South Florence   57

Ford Williams, Strom Thurmond     57

Dylan Lyda, Easley  57

Chandler Crumley, Whitmire   57

Phillip Hucks, Florence Christian   57

Nico Starcher, Indianland   57

J T Sanders, York    56

Jamey Bing, Silver Bluff    56

Mack Ard, Williamsburg    56

Chris Barnes, Daniel   56

Josh Sellers, Chesterfield    56

Bobby Cash, Chesterfield   56

Isiah Davis, Cardinal Newman   56

Daniel Hane, Fox Creek   56

Eddric Whack, South Florence    56

Trey Robinson, Cheraw   56

J. Williams, Bluffton   55

Michael Thomas, St. Johns   55

Eric Langford, Silver Bluff   55

Trent Jamison, Jefferson Davis   55

Z. Jordan, Loris    55

John Young, Nation Ford    55

Seth Wood, York   55

Dondre Douglas, York   55

Dalyon Guess, Irmo   54

D. Lyda, Easley   54

K. Clardy, Belton-Honea Path     54

Jack Brooks, Irmo   54

Carter Welsh, W.W. King   54

D J Parker, South Aiken    53

A. Wilson, Loris   53

Samuel Fredrick, Jefferson Davis   53

Hevon Haigler, Hartsville     53

Dakayas Belser, West Florence    53

Nic Mitchell, South Florence   53

Corey King, Lee Central    53

Louie Lewis, Hemingway    53

L J Gray, White Knoll     52

 Josh  Dowdy    52

Jaheem Robinson, Darlington    52

Jordan Swinton, West Florence    52

Marshall Brown, Florence Christian    52

D. Wilson, Easley  51

Jack Monroe, Blythewood    51

X. McIver, Cheraw  51

Savion Player, Lake City   51

Jeremiah Taylor, South Florence   51

Travis Hickson,  Lee Central    50

C. Burch, Cheraw   50

Daniel Hane, Fox Creek  50

Javian Ford, Blacksburg  50

O. Minter, Chester  50

M. Melton, Wilson   50

Desmond Brunson, Eastside   50

Louie Lewis, Hemingway    50

DeOndre Kinard, Greenwood    50

Nate Temple, Abbeville  50

.

 

.INTERCEPTIONS

Darius Taylor, Hemingway     9

J. Joseph, Bethesda    8

Manning Turbeville,Ben Lippen 7

Ty'Quan Porter, Dillon    7

Reid Gossett, Wardlaw Academy   6

Conner Moore, Williamsburg  6

Jaewon Williams, Batesburg-Leesville   5

Mitchell McGee, Lexingtonn   5

John Addison Floyd, Williamsburg Academy   5

J. Rivers, Cheraw   5

Ty Lewis, Hemingway      5

Tim Smith, Nation Ford    5

Kaleb Shaw, Wagener-Salley   4

DeJuan Bell, North Augusta   4

Tyler Gore, North Myrtle Beach    4

Mason Burgess, Wardlaw Academy   4

Tyler Scott, Baptist Hill  4

Kenney Solomon, Socastee    4

Tynathan Luckett, Bethune-Bowman  4

Jesse Lane, Pee Dee Academy    4

D J Skelton, Spring Valley    4

Jackson Digieso, Gilbert   4

Parker VanCoutren, Lexington     4

John James, Kingstree    4

Jordan Morris, Rock Hill    4

Max Necklen, York   4

Rodney Oldham jr   Ashley Ridge   3

Kidre Diggs, Irmo  3

Bryce Ward, Fox Creek   3

Jaxen Rogers, Wando   3

Devin Kinsey, Colleton County   3

Matthew Lewis, Northwood Academy  3

Eddie Simmons, First Baptist   3

Mike Robinson, Strom Thurmond    3

Harrison Hudson, Wilson Hall   3

Devin Noel, Eastside     3

Edward Tucker, Socastee    3

Carter Johns, Greenwood Christian    3

Christian Waring, Cathedral Academy   3

Jaheem Fordham, Ridge View   3

Dylan Way, Clarendon Hall   3

T. Campbell, Cheraw   3

Travius Epps, Lakewood   3

TyQun Kennedy, Franklin Christian   3

Jamaric Morris, Timmonsville    3

Cameron Galloway, Lamar   3

Keith Rose, Lake City    3

Jaylen Mahoney, South Pointe  3

B J Davis, South Pointe   3

Deangelo Huskey, South Pointe   3

Julian Degraffenridt, St. Johns  3

Tim Smith, Nation Ford   3

John Green, Silver Bluff     3

Demarr Williamson,  Wagener-Salley     3

Brendon Frazier, Ridge Spring-Monetta     3

Reddick Kelley, Lugoff-Elgin    3

Kidre Diggs, Irmo     3

Dermonti Romney, Westwood   3

Akele Pauling, Ben Lippen   3

Elisha Manigo, Lugoff-Elgin   3

Rashard Brown, Dreher     3

D. Devoe, Allendale-Fairfax     3

Keyshawn McDonald, Hartsville   e

Corey King, Lee Central    3

Mac McManus, Lamar   3

A J Wheeler, Lake View    3

Chase Parrott, The Kings   3

Corbin Wethington, Pee Dee Academy     3

 

.QUARTERBACK SACKS

Naszir Mallory, Cheraw  15

Eli Adams, South Pointe   14

Trajan Jeffcoat, Irmo   13

Deandre McMillian, Lee Central  11

Deante Lowery, Lee Central   11

Travis Hickson, Lee Central   11

Jaheim President, Ashley Ridge    10

Nick Dozier, Cheraw   10

Nick Williams, Westwood      9

Patrick Godbolt, Blythewood   9

Sterling McKenzie, Sumter   8

Jack Brissey, Liberty   8

Corey King, Lee Central    8

Dondre Douglas, York    8

Austin Daniel, Belton-Honea Path  7

DeAndre McMillan, Hannah-Pamplico    7

Darius Bell, Gilbert    7

Damondre Anderson, C.A. Johnson    7

C J Littlejohn, Gettys Broome    7

D. Devoe, Allendale-Fairfax     7

Titus Echols, Timmonsville     7

Michael Mason, South Florence    7

Jaqun Reed, Carvers Bay   7

Curtis Thompson, Hartsville    7

Ethan Beasley, Trinity-Byrnes     7

Dorian Glenn, Fairfield Central    7

Kyle Ersek, York    7

Shamari Williams, York   7

Cole Wolcott, Cathedral Academy   6

Nate Jackson, Chapman 6 

Deeke Lang, Baptist Hill   6

Jay Burnell, Baptist Hill  6

Daryl Lowry, Chester    6

Thomas Tillotson, Mauldin    6

Ben Hemphill, Franklin Christian   6

Kobe Anthony, Cathedral Academy    6

Mark Tigges, John Paul ll    6

Ethan Beasley, Trinity-Byrnes    6

Jarelle Carter, Fox Creek   6

Josh Belk, Lewisville   6

Mikial Fourney, Lewisville  6

McKinley Smith, Pee Dee Academy    6

Max Shropshire, Spring Valley   6

Alex Smith, Dutch Fork   6

Antonio Anderson, Lower Richland    6

Shanye Monsanto, Cardinal Newman    6

John Crim, Spring Valley   6

K'onte Brown, Spring Valley   5

Logan Knight, Edisto    5

Tanner Barnes, Hillcrest   5

Micheal Mason, South Florence   5

Channing Tindall, Spring Valley   5

N. Roberson, Bethesda    5

Satorian Mobley, Spartanburg   5

Kwame Sutton, Blacksburg   5

J.Q. Guinn, York   5

Jalen Pickett-Hicks, South Pointe  5

Josh Davis, Wagener-Salley   5

Antonio Anderson, Lower Richland     5

Treshawn Miller, Westwood    5

Tyrique Brown, Ben Lippen   5

Shanye Monsanto, Cardinal Newman    5

Damion Daley, Ridge View   5

Patrick Jenkins, Ridge View    5

Alex Huntley, Hammond School   5

Alston Stewart, Lexington   5

Charles Holback, Abbeville   5

Jackson Parrish, W.W. King   5

Kendrick Allen, Dutch Fork    5

Ben Ginsbert, Hammond School     5

Cam Cox, Gray Collegiate   5

.

.PUNTS

Name School  Punts  Average

Hunter Benton, South Florence    15/42.0

Paxton Brooks, Airport     31/41.3

John Erby, Chester     11/40.5

L. Kirkland, Bluffton     7/40.4

Zane Smith, North Myrtle Beach     20/39.8

Braden Walker, River Bluff    43/39.5

Nick Lawyer, Ridge View    26/39.0

Tucker Dove, Richland Northeast     23/38.6

Sailor Chason, Chapin     23/38.3

Dima Daley, Cardinal Newman     27/38.3

Connor Watts, Northwestern    16/37.3

Luis Hernandez, James F. Byrnes     13/37.2

Stone Prince, Pickens     18/36.6

Tommy Washington, Spartanburg      13/36.5

Austin Kemp, Liberty      16/36.1

McKinley Smith, Pee Dee Academy     24/35.6

Bishop Cannon, Batesburg-Leesville    11/35/4

Mills Herlong, Wilson Hall     16/35.3

Kyle Romenick, Fort Mill    17/35.3

Jackson Digieso, Gilbert     15/35.2

Will Douglas, Chesterfield    13/35.2

T. Washington, Spartanburg    19/34.7

Amar Omerbasic, White Knoll      16/34.6

Dayrun Keith, Pelion      28/34.5

Michael Hayes, West Florence    25/34.5

Rick Newman, Northwood Academy   17/34.2

Richard Sealy, Gaffney    18/34.2

Alex Herrera, Spring Valley     12/34.2

Christian Nix, Blacksburg    21/34.0

R. Rayfield, Cheraw    18/34.0

Jonathan Weitz, Porter-Gaud    14/33.9

Isaiah Adams, Greenwood    16/33.9

Bailey Holloman, Whitmire    11/33.8

MyKell Landy, Wagener-Salley    13/33.6

Will Smith, Conway    20/33.5

Jakob Owens, Blythewood    36/32.9

T. Chavis, Ashley Ridge   29/32.8

Nathan Baker, Easley     33/32.7

Dyson Roberts, Sumter    13/32.7

Nigel Gaskins, Lake City    27/32.7

Joe Sauls, W.W. King Academy     13/32/2

Camden Bratcher, Belton-Honea Path     24/31.8

Jackson Bandy, Daniel    17/31.8

Dashawn Hampton, Lakewood     16/30.9

Bryce Jeffcoat, Camden     17/30.9

Jordan Starkes, Northwestern     16/30.7

.

.Kick Scoring       

Name  School  FG PAT PTS

Will Douglas, Chesterfield      5/38/53

Ford Williams, Dutch Fork     3/31/40

A. Lazik, Ashley Ridge     3/20/39

Zane Smith, North Myrtle Beach     3/29/38

Lance Jones, Belton-Honea Path      1/33/36

Gage Bazemore, Dillon Christian    3/26/35

R. Rayfield, Cheraw    0/35/35

Owen Wilson, Gettys Broome    1/31/34

.Joseph Bontrager, Eastside    0/32/32

Niess McCoy, Greenwood      2/26/32

A. Lazik, Ashley Ridge   3/21/30

Nathan Baker, Easley     5/14/29

Luis Hernandez, James F. Byrnes      4/17/29

Marin Sanders, South Aiken       1/23/26

Lawson Reel, Strom Thurmond     2/20/26

Roman Childers, Sumter   1/22/25

Thomas Gettys, Northwestern    2/19/25

Jack Henegan, Greenville     0/25/25

Brayden Pickens, Wren     2/18/24

Hunter Webb, Barnwell     2/16/22

Ben Dority, Mauldin    2/16/22

Henry Bishop, Spartanburg     2/16/22

Alex Herrera, Spring Valley     1/18/21

Andrew Weil, Wando     4/9/21

Ryder Wishart, Cane Bay    2/15/21

Jonathan Weitz, Porter-Gaud     3/12/21

Nick Lawyer, Ridge View    1/18/21

Justin Johnson, First Baptist     1/17/20

Mills Herlong, Wilson Hall    2/14/20

.

.

.SCORING

Name School  Points  TDs

Mikey Smith, St. Johns Christian Academy    166/26

Will Padgett, Wardlaw Academy    152/22

Amir Abrams, Newberry     144/24

Dre Yarbough, Greenwood     138/23

Britt Gossett, Wardlaw Academy     128/18

Bryce Thompson, Dutch Fork   124/20

Jackson Parrish, W.W. King Academy    122/18

Kyle Wright, Ben Lippen     96/16

Rasheed Taylor, Brookland Cayce  96/16

Zach Doe, John Paul ll    84/14

Cody Temples, Gilbert    84/14

Mikey Smith, St. Johns Christian    80/13

Jay Washington, Dreher    78/13

Rasheed Taylor, Brookland Cayce    78/13

Lucas Prickett, Hammond   78/13

Kendall Moultrie, Latta    78/12

Phaleak Brown, Chester     78/11

Chris Roberts, South Aiken    74/12

R. Ellis, Belton-Honea Path   72/12

Bishop Cannon, Batesburg-Leesville   72/12

Jericho Murphy, Camden     72/12

Diaz Alexander, Dillon Christian    68/11

Chance Pride, Eastside    66/11

Demontez Alford, Dillon Christian    66/11

Q. Pittman, Cheraw    66/11

J. Coit, Cheraw    66/11

Ashton Wood, Coastal Christian     64/10

Dylan Way, Clarendon Hall    64/10

Makiah Simmons, Bethune-Bowman    62/9

Marshall Brown, Florence Christian     62/10

Michel Dukes, First Baptist     60/10

Dajon Butts, Sumter    60/10

Batten Bostick, Patrick Henry Academy    60/9

Kevon Tabron, Liberty    60/10

Jaquan Edwards, Strom Thurmond    60/10

John Ragin, Irmo   60/10

Lucas Prickett, Hammond School    60/10

Chylon Thomas, Gray Collegiate   60/10

N. Cunningham, Ashley Ridge     60/10

Jaylon Morris, Spring Valley     60/10

Josh Heatley, A.C. Flora      60/10

Deshun Kitchings, South Aiken    56/9

Robert Hogg, Providence    56/9

Patrick Reedy, Cardinal Newman     56/9

Rashad Maxwell, Baptist Hill     54/9

Kered Class, North Myrtle Beach    54/9

Danyaux Williams-Byrd, Greenville    54/9

Brandon Harvey, Barnwell    54/9

Jermaine Alston, James Island    54/9

Mitch Norman, Mauldin     54/9

Shyheim Rivers, Chesterfield    54/9

Xzavion Gordon, Chapin     54/9

Manny Bright, Gilbert      54/9

Braden Walker, River Bluff        54/9

Jordan Burch, Hammond School    54/9

John Erby, Chester      52/5

Tanner Watson, Gilbert    52/0

Tyrese Mitchem, Clarendon Hall    50/7

Gerald Shephard, Oceanside Collegiate     50/8

Cam Mitchem, Fox Creek    48/8

K. McCray, Cheraw   48/8

Ronald Roderick, Cane Bay     48/8

John Osborne, Greenwood Christian    48/8

Rahjai Harris, James F. Byrnes     48/8

J R Patterson, Thomas Heyward    48/8

Kris Copeland, Cane Bay    48/8

Damyjai Foster, Spartanburg    48/8

Twontae Wallace, Richland Northeast   48/8

Raekwon Heath, Irmo   48/8

Kendrell Flowers, irmo    48/8

Von Ramsey, Greenwood      48/8

D. Devoe, Allendale-Fairfax    48/8

Cavario Cureton, Easley    46/6

Zyan Gilmore, Clarendon Hall    46/7

Quay Hardin, Chester    44/7

Jimmy Bozard, Jefferson Davis Academy    44/6

Tyrell Jackson, Wren    42/7

Brenden Taylor, Gettys Broome    42/7

Jack Alvarez, Greenwood Christian    42/7

Ailym Ford, West Florence     42/7

Mykal Lee, Barnwell      42/7

Payton Mangrum, Eastside     42/7

Dennis Grove, Cathedral Academy     42/6

Jesse Lane, Pee Dee Academy    42/7

Devin Stamp, Socastee     42/7

Albert Hope, White Knoll     42/7

Jamario Holley, Northwestern    42/7

Breland Sampson, Belton-Honea Path   42/7

Brenden Taylor, Gettys Broome    42/7

K. Bradford, Wilson   42/7

Nathan Walker, Cross    40/6

Jay Burnell, Baptist Hill    40/6

Ford Williams, Dutch Fork   40/6

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

© 2017 High School Sports Report

Scroll To Top